#DOLAR DA BORÇ KRİZİ | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomihaberleri 2022 Ekonomide Son Durum

#ekonomihaberleri #ekonomi #ekonomik #ekonomiislam #ekonomist

1320 Kişi Okudu – 178 Kişi Beğendi Sende beğen…

ABD Merkez Bankası (Fed) bu akşam faiz kararını açıklayacak. Doların patronunun, 22 yıl sonra ilk kez 50 baz puanlık faiz artışına gitmesi bekleniyor. Diğer taraftan resesyon riski de masada. Asıl önemli olan ise bizim dış borç ödemelerimiz için dolar krizi yaşayacak olmamız. Doları nereden bulacağız? Tüm gelişmeleri Ekonomist Murat Sururi Özbülbül’le konuştuk. İyi seyirler.
Not: Kanalımızdaki hiçbir video yatırım tavsiyesi değildir.
👉👉👉 http://ekonist.com/
👉👉👉 https://twitter.com/Ekonist1
👉👉👉 https://www.facebook.com/Ekonist-102686828736829
👉👉👉 https://www.linkedin.com/in/ekonist-ekonomi-083248212/
👉👉👉 https://twitter.com/ebrugungorgul
👉👉👉 https://twitter.com/mozbulbul
👉👉👉 #Podcast üzerinden dinlemek isteyenler için hesaplarımız
Apple podcast kanalımız
👉👉👉 https://podcasts.apple.com/us/podcast/ebru-g%C3%BCng%C3%B6r-ekonomi/id1618767428
Spotify podcast kanalımız
👉👉👉 https://open.spotify.com/show/2sBOdpWiD9SmedUHrdMMRf?si=3d3f4ae1cdd645d9
ekonomi, ekonomist yorum, dolar yorum, ekonomi yorum, ekonomi haberleri, ekonomi son dakika, altın yorum, ekonomi nereye, ekonomi gündemi, ekonomi analiz, ekonomi bülten, ekonomi gündem, ekonomi yorumları, ekonomist, mesele ekonomi, ons altın yorum, ons altın yorumu, ekonomi yorumları son dakika, ekonomi 2020, ekonomi yönetimi, ekonomi haber, türkiye ekonomisi, ekonomi videoları
#ekonomi, #ekonomist, #dolaryorum, #ekonomistyorum,

#DOLAR DA BORÇ KRİZİ | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomik 2022’deki ekonomik durum

ekonomi haberleri,ekonomi nereye,ekonomi analiz,ekonomi bülten,ekonomi gündemi,ekonomi yorum,ekonomi,ekonomi son dakika,ekonomi gündem,ekonomist yorum,ekonominin durumu

By Huseyincetin

ben hüseyin haber detay sitesinde görev alıyorum son dakika habelerle ilgili yazılar yazıyorum. Sizlerinde fikirlerini yorumlarını sitemize bekliyorum.

17 thoughts on “#DOLAR DA BORÇ KRİZİ | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomi Haberleri 2022 Haber Detay”
  1. İyi bayramlar iyi çalışmalar elinize emeğinize yüreğinize agzınıza Saglık olsun

  2. Bugün fedden hemen sonra dolar 20 ye uçacak 50 ye koşacak diye bekleyenler var,gerçekleri söyleyin de umut etmesinler fazla 😄 hayatta ki gerçekleri tabii ki bende biliyorum iktidar yancısı diyenler gelecek ben dolar uçacak demediğim için ıq seviyeleri buradan belli olacakta zaten,fedin 50 baz puanı dolarda herhangi fazla bir etki yapmayacak 75 ve üstünde faiz artışlarında (BUGÜN geçerli)yukarı hamleler görebiliriz tabii ki bunu inkâr etmiyorum fakat fedin hemen hemen bugün artıracağı faiz belli 50 baz puanın dışına çıkacaklarını zannetmiyorum asıl yükseliş fed toplantılarından sonraki günlerde ons taraflarında olacağını düşünüyorum dolarda 50 baz puan artışta bir hareket beklemiyorum fakat 14,37 üstünde kaldığı sürece de pozisyonlar bozulmamalı bu sene ya 9,80 e ineceğiz yada 27,30 bölgesine çıkacağız bu 2 sinden biri olacak benim kanaatimce 27,30 hareketi olur ise Eylül ile aralık ayları arasında beklerim bu hareketi teknik olarakta 14,22-14,37 aşağısında günlük kapanışlarda 12,49 bölgesi hedefe girer üstünde kaldığımız sürece üst kanaldayız pozisyonlar korunmalıdır herkese hayırlı kazançlar olsun inşallah herşey gönlünüzce olur,hükümet yalakası falan da değilim Allah onları bildiği gibi yapsın 👍

  3. Herkese iyi bayramlar;Anca fırsat bulabildim;Harika yerlerde kamera açmışsınız,tadını çıkarın🙏Düşecek değil,düşmüş…🤔Her şeyden evvel kendi kafalarına düşmüş olmalı ki saçmalıyorlar🤷‍♂️Faiz borcu ana parayı aşan hazine,kimin maaşına zam yapacak?🤨😵‍💫Teknik iflastayız da eşşeğin yoksa sahibinin hatırı var deyip yaşıyoruz!

  4. Murat hocam ve Ebru hocam ikinizin de diline gönlüne sağlık teşekkürler.Sağlıklı mutlu,huzurlu güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle .Selam, saygılar ve sevgiler.

  5. Dolar patlicakmi💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler