#DÜŞMEYECEK | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM | ENFLASYON YORUM #ekonomihaberleri 2022 Ekonomide Son Durum

#ekonomihaberleri #ekonomi #ekonomik #ekonomiislam #ekonomist

444 Kişi Okudu – 46 Kişi Beğendi Sende beğen…

Yeni haftaya yeni zamlarla başlama olasılığımız yüksek, hem elektrik fiyatları için hem de kırmızı et fiyatı için zam beklentisi mevcut. Enflasyon rakamlarının böylesine yüksek olduğu bir dönemde doların düşeceğine ihtimal vermekse hem mümkün hem de değil. Tüm gelişmeleri Ekonomist Murat Sururi Özbülbül’le konuştuk. İyi seyirler.
Not: Kanalımızdaki hiçbir video yatırım tavsiyesi değildir.
👉👉👉 http://ekonist.com/
👉👉👉 https://twitter.com/Ekonist1
👉👉👉 https://www.facebook.com/Ekonist-102686828736829
👉👉👉 https://www.linkedin.com/in/ekonist-ekonomi-083248212/
👉👉👉 https://twitter.com/ebrugungorgul
👉👉👉 https://twitter.com/mozbulbul
👉👉👉 #Podcast üzerinden dinlemek isteyenler için hesaplarımız
Apple podcast kanalımız
👉👉👉 https://podcasts.apple.com/us/podcast/ebru-g%C3%BCng%C3%B6r-ekonomi/id1618767428
Spotify podcast kanalımız
👉👉👉 https://open.spotify.com/show/2sBOdpWiD9SmedUHrdMMRf?si=3d3f4ae1cdd645d9
ekonomi, ekonomist yorum, dolar yorum, ekonomi yorum, ekonomi haberleri, ekonomi son dakika, altın yorum, ekonomi nereye, ekonomi gündemi, ekonomi analiz, ekonomi bülten, ekonomi gündem, ekonomi yorumları, ekonomist, mesele ekonomi, ons altın yorum, ons altın yorumu, ekonomi yorumları son dakika, ekonomi 2020, ekonomi yönetimi, ekonomi haber, türkiye ekonomisi, ekonomi videoları
#ekonomi, #ekonomist, #dolaryorum, #ekonomistyorum,

#DÜŞMEYECEK | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM | ENFLASYON YORUM #ekonomik 2022’deki ekonomik durum

ekonomi haberleri,ekonomi nereye,ekonomi analiz,ekonomi bülten,ekonomi gündemi,ekonomi yorum,ekonomi,ekonomi son dakika,ekonomi gündem,ekonomist yorum,ekonominin durumu

By tolgatas

Ben tolga dini videolar ve dini hikayler ile ilgili haber detay sitesinde yazarlık yapıyorum.Dini konuları çok seviyorum ve insalarla bilgilerimi paylaşmak istiyorum. Bana yorum yapabillirsiniz.

13 thoughts on “#DÜŞMEYECEK | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM | ENFLASYON YORUM #ekonomi Haberleri 2022 Haber Detay”
  1. Hocam yutupta seyrettim,arjantinde sokakta seyar ayaklı döviz satanlar ,1 doları 240 pezodan bozuyorlar.
    Bizim enflasyon arjantinde geçti…. bizdeki dolar kuru 40 tl çok komik kalır bence….

  2. Murat hocam, ipler koptu,çekme halatı koptu, kayışta koptu…😀😀 artık kimse hiç bir veriyi dikkate almıyor…tek beklenti erken seçim..başka alternatif kalmadi…herkes fiziki dolar ve fiziki altına koşuyor… Değerli yorumlarınıza teşekürler.,.

  3. Asgari ücrete acil zam gerekiyor.Açlık sınırı altında asgari ücret olmaz.Aile hekimiyim.Enflasyona eziliyoruz.

  4. Rusya,Hindistan ve Çinden ithalat çok yüksek.Bu ülkelere ihracat çok az.Dış ticaret açığı vermemek için yerli üretim gerek.Buğdayı ithal etmeye ne gerek var?Üreticiyi destekleyelim.

  5. TCMB NET rezervi -76 milyar dolar.176 milyar dolar kısa vadeli borç ödenecek.Dolar yükselmezmi bu durumda?Rezervi bu seviyeye düşürmeye ne hakları var?

  6. Venezuela,Sudan,Lübnan,Suriyeye enflasyonda yaklaştık.Suriyeden fazla enflasyon var Türkiyede.Hiçbir önlem almıyor Hazine bakanı enflasyon için.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler