Eda Ece, Buğrahan Tuncer’le eve çıktı! Evleniyorlar mı?

haberdetayvarsayılan
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yasak Elma dizisinin sevilen yıldızlarından olan Eda Ece ve sevgilisi Anadolu Efesli basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’in birlikte yeni bir eve taşınmaları gündeme geldi.

Etiler’de bir apartman dairesinde oturan Eda Ece, sevgilisi Tuncer’le birlikte Ulus’ta sosyetede komşu olacak şekilde lüks bir siteye taşındı. Çiftin taşındıkları evin kirası ise dudak uçuklatan cinstendi.
EDA ECE’NİN TAŞINDIĞI LÜKS EVİN AYLIK KİRASI!
Bir süre önce ayrıldıkları da gündeme gelen ve daha sonra yeniden barışan çiftin taşındıkları lüks evin aylık kirasının 40 bin TL civarında olduğu konuşuluyor.

2 yıldır birlikte olan çift, mart ayındaki karantina sürecini birlikte geçirmiş, sonrasında beraber yaz tatiline çıkmıştı. Tatilin ardından çift ayrıldıklarını açıklamış ve sadece 1 ay sonra yeniden bir araya geldiklerini paylaşmışlardı.
EDA ECE VE BUĞRAHAN TUNCER EVLENİYOR MU?
Şimdi de Ece ve Tuncer çiftinin birlikte yeni bir eve taşınmış olması, “evleniyorlar mı?” sorusunu akıllara getirdi. Bu konuyla ilgili bir açıklama ya da paylaşım yapılmazken, takipçilerinin yeni ev gelişmesi üzerine “Eda Ece ve Buğrahan Tuncer evleniyor mu?” yorumlarını yaptığı görülüyor.

Yorumlar kapalı.