#GRAYSCALE VE SEC BİR ARADA!🙄 | LUNA’DA TASFİYE!👀 | SPOT ETF BOĞA’YI GETİREBİLİR Mİ?👐🏻 | BTC, AVAX!🔍 2022 #kriptoparahaberleri

#kriptopara #kriptoparahaberleri #kriptoparahaber #kriptoparadunyasi

3860 Kişi Okudu – 393 Kişi Beğendi Sende beğen…

💸ICRYPEX’e üye ol Bitcoin Kazan: https://www.icrypex.com/tr/yeni-uyelik
📲ICRYPEX iOS & Android: https://bit.ly/33DliOZ
📲Huawei AppGallery: https://appgallery.huawei.com/app/C105530041

🔷#ABD enflasyon verisi açıklandı! Enflasyon verisi piyasayı nasıl etkiledi? #Bitcoin’in düşüşünde ABD’nin etkisi var mı?

🔷#Grayscale ve #SEC Bir Araya Geldi!
CNBC’nin öğrendiğine göre Grayscale,fonunun bir ETF’ye dönüştürülmesini onaylamaya ikna etmek amacıyla geçen hafta SEC ile özel olarak bir araya geldi. Bununla birlikte Grayscale Bitcoin Trust’ı NYSE’de işlem gören bir ETF’e dönüştürmek, Bitcoin’e erişimi genişletecek ve korumaları iyileştirecek ve yatırımcılar için 8 milyar dolara kadar değer sağlayacaktır.

🔷Terra’nın Kurucusu Do Kwon, Terra’yı Kurtarma Planını Açıkladı!
Terra ile ilgili çıkan haberlerin ardından 18 saat boyunca sessizliğini koruyan Terraform Labs CEO’su Do Kwon, Terra’yı kurtarmak için birkaç iyileştirici önlem planladı. Kwon, taban havuzunu 50 milyon dolardan 100 milyon dolara çekme hakkına (SDR) çıkaracağını ve PoolRecoveryBlock’u 36’dan 18’e düşüreceğini önerdi.

🔷#Terra (#LUNA) 1 Doların Altına Düşerken 700 Milyon Doların Üzerinde Tasfiye Gerçekleşti!
Dün itibarıyla tüm kripto para varlıklarının kümülatif piyasa kapitalizasyonunun bir haftadan kısa sürede 400 milyar doları aştığı ve 10 ayın en düşük seviyesi olan 1,350 trilyon dolara düştüğü bildirildi. Bununla birlikte toplam tasfiyeler 24 saatlik bir ölçekte 700 milyon doların üzerine geçti.

🔷#AVAX, #Bitcoin ve pek çok #Altcoin’de önemli seviyeler ve teknik analiz!

👩🏼‍💻ICRYPEX Hazine Yönetmeni Gökçe Çalışan, Spot ETF’in etkilerini ve Terra’da son durumu canlı yayında değerlendirecek.

ICRYPEX’i Sosyal Medya kanalları üzerinden takip edin, anlık analizlere ulaşın ve kripto paraların teknik analizlerinden, güncel kripto gelişmelerinden anında haberdar olun.

✔️ Telegram grubumuz ile en güncel analizlere ulaşın: https://t.me/icrypex_tr

🔍 ICRYPEX Kripto Para Borsasını keşfedin: https://www.icrypex.com

📈 Günlük ve haftalık kripto para analizleri için: https://bit.ly/38u9Kww

📍 Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için: https://www.icrypex.com/tr/ozellikler/urunler

Sosyal Medya Hesaplarımız
Instagram: https://www.instagram.com/icrypex/
Facebook: https://facebook.com/icrypex/
Twitter: https://twitter.com/icrypex
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/icrypex-crypto-exchange/

📩 Soru, görüş ve önerileriniz için: destek@icrypex.com

#GRAYSCALE VE SEC BİR ARADA!🙄 | LUNA’DA TASFİYE!👀 | SPOT ETF BOĞA’YI GETİREBİLİR Mİ?👐🏻 | BTC, AVAX!🔍 #kripto #kriptoparahaber 2022

kriptopara,kripto para,kripto para son dakika,crypto para birimleri,kripto,bitcoin analiz,crypto,merkez bankaları,para,bitcoin,ethereum analiz

By gamzeyilmaz

Finan ve yemek tariflerinde sizlere yazı yazıyorum ben gamze haber detay sitesinde yazarım. Uzun yıllardır yazarlık yapıyorum. Yazmayı insanlara bilgilendirmeyi seviyorum.

7 thoughts on “Kripto Para: #GRAYSCALE VE SEC BİR ARADA!🙄 | LUNA’DA TASFİYE!👀 | SPOT ETF BOĞA’YI GETİREBİLİR Mİ?👐🏻 | BTC, AVAX!🔍 #KriptoPara 2022 Haber Detay”
  1. Btc nin bu 3. Retesti her defasinda daha guclu yukari cikti yine ath seviyelerine gelecektir

  2. Gökçe hanım an itibarı ile luna 0.11 ama btcturkte 0.99 bu nasıl iş insanlarmi soyuyorlar

  3. Stabil coinlere organize bi saldırı var .. Adamlar totali 1 trilyon dolara indirdi faiz artışsız parayı çekti piyasadan

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler