#MÜGE ANLI ESRA EROL STÜDYODA REKLAM ARASINDA BİRBİRLERİNE GİRDİLER KAVGA ÇIKTI ORTALIK BİR ANDA KARI #esraerol 2022

#esraerol #esraerolda #esraerolelbise #esraeolsondakika #esraerolsonbölüm #esraerolizle #esraerolhaberler

336 Kişi Okudu – 2 Kişi Beğendi Sende beğen…

Ekranların en başarılı gündüz kuşağı programının sahibi Müge Anlı’dan Esra Erol’a olay gönderme sorası ortalık karıştı!
ATV’de yıllardır ekrana gelen kayıpları bulan cinayetleri çözen sosyal medyada gündem oturan program Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aynı kanaldaki Esra Erol’a olay gönderme yapıldı!
Müge Anlı hiç şüphesiz ekranlarda rakipsiz bir başarıya imza atarak adını tarihi yazdırmayı başaran bir isim. Programında toplumun insanlarının gerçeklerini gözler önüne seren ağızları açık bırakan cinayetleri çözen insan ve hayvan ayırmaksızın kayıpları bulan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında adeta kavga başlatan sözler söylendiMüge Anlı programında “Benim programım, rezil etme platformu değil. Ben Müge Anlı’yım arada öyle bir fark var.”
“Benim programım birbirinden ayrılan yada ayrılmak üzere olan karı kocaların birbirini rezil etme platformu değil. Sen eşini aradın eşinde değil nikah kıymamışsın onu aramaayu geldin ben sağ mı değil mi ona bakarım.. Ama ben burda kimseyi kimseye rezil etmem” demesi Esra Erol’a yoruldu!
Türk toplumunun değerleriyle bağdaşmayan yayınlar yapma konusunda birbiriyle yarışan iki isimden Müge Anlı, “meslektaşı” Esra Erol’u hedef aldı.
ATV’nin gündüz kuşağı kraliçeleri Müge Anlı ve Esra Erol arasında yaşanan gerginliğin sonu gelmiyor! Sezon boyunca birbirlerine söylemediklerini bırakmayan iki sunucu tatilde de boş durmuyor. ATV’de yayınlanan Esra Erol’un programı sezon finaline girince koşa koşa tatile giden Esra Erol’un aksine Müge Anlı’nın “Tatlı Sert” programı sezon finaline girmesine rağmen, güzel sunucumuz Instagram hesabından kayıpları bulmaya ve Büyükşen cinayetini aydınlatmaya devam etti! Müge Anlı’nın son Instagram gönderisi ise sosyal medyada Esra Erol’a taş olarak algılandı. Bildiğiniz gibi Esra Erol bundan yılllaaar önce hayatımıza “evlilik” programları sayesinde girmişti. Flash TV’de evlilik programı sunmaya başlayan Esra Erol’un evlilik programı Flash TV’de büyük bir başarı yakalayınca; tüm kanallar Esra Erol’un peşinde koşmaya başladı. Yıllar içinde Fox, Star TV ve ATV gibi kanallarda evlilik programları sunan Esra Erol son olarak ATV’de kaldı. Ancak bundan 5 sene önce RTÜK evlilik programlarını yasaklayınca Esra Erol radikal bir kararla konsept değiştirmek zorunda kaldı.
Yıllardır Müge Anlı’nın sunduğu “Tatlı Sert” programı gibi bir konsepte evrilen Esra Erol’un canlı yayınında evden kaçan kadınlar, komşulardan dünyaya gelen çocuklar gibi pek çok skandalla karşı karşıya kalıyoruz. Müge Anlı ve Esra Erol’un arasındaki rekabet ise gün geçtikçe daha da artıyor. Hatta Müge Anlı, sezon içinde Esra Erol’un programını hedef alan sözler söylemekten de geri durmuyor. Aynı şekilde Esra Erol da canlı yayınında ara ara Müge Anlı’ya dokundurmalar yaparak rekabeti kızıştırıyor.
Bizler, sezon bitti kavga da bitti diye düşündük ama çok yanılmışız! Sezon arasından sonra koşa koşa tatile giden Esra Erol’un aksine Müge Anlı sezondan sonra bile Büyükşen cinayetiyle ilgilenmeye ve “sevgi izi” sayesinde onlarca kişiyi ailelerine kavuşturmaya devam etti. Hal böyle olunca Müge Anlı Instagram hesabından “Tatil yapmıyoruz!” açıklamasıyla bir story paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları ise bu sözün Esra Erol’a taş olduğunu düşündü.
Türk toplumunun değerleriyle bağdaşmayan yayınlar yapma konusunda birbiriyle yarışan iki isim kavgaya tutuştu. Yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı, canlı yayında Esra Erol’u hedef aldı. “Benim programım karı kocaların birbirini rezil etme platformu değil. Ben buna asla müsaade etmem. Ben Müge Anlı’yım, arada öyle bir fark var” diyen Anlı’nın, daha önce evlilik programı sunan Esra Erol’a gönderme yaptığı iddia edildi.

#MÜGE ANLI ESRA EROL STÜDYODA REKLAM ARASINDA BİRBİRLERİNE GİRDİLER KAVGA ÇIKTI ORTALIK BİR ANDA KARI #esraeolsondakika 2022

esra erol,esra erolda,esra erol da,esra erol atv,atv esra erol,esra erol izle,esra erol 2022,esra erol yeni sezon,esra erol programı,esra erol evlen benimle,esra erol son bölüm,esra erol yeni bölüm,esra erol evlenme programı,esra erolda son bölüm,esra erol bugünkü bölüm,yeni bölüm,atv,hülya doğan,kayıp hülya

By oguzboz

Merhaba ben oğuz sizlere bilgilerimi yazmak için haberdetay sitesinde yazar olarak başladım.Haber ve son dakika haberlerini video olarak sizlere sunacagım yazılarla ilgili yorumlarını lütfen benimle paylaşın.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler