#Sasa Polyester – Koza Altın – Vestel – Vesbe – 21 Nisan Teknik Analizleri – Sasa Kozal Vestl #altınbileklik 2022

#altınkolye #altınbileklik #altınyüzük #altinkolye #hilalaltınbilek #altınküpe #altıniğne #altıntakı #altınbilezik #altınkaplamabilezikler #altınkaplamakolye #altınset #14ayaraltın #altınbileklikmodelleri #altınzincir

247 Kişi Okudu – 41 Kişi Beğendi Sende beğen…

🔔Yeni analizlerimizden haberdar olmak için,kanalımıza abone olup bildirimi açmayı unutmayın:)
📣 KATIL butonu ile Videolarımızın devamı ve yayın masraflarımıza destek olabilirsiniz 🙂
✨Videolarımızı beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın, hoşça kalın.

⚜️ 𝐂𝐀𝐅𝐄 𝐁𝐎𝐑𝐒𝐀 ⚜️

📌 Bizi diğer sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek istermisiniz?
🟢Twitter: @cafe_borsa1
🔴İnstagram: _cafeborsa_ /CafeBorsaYoutube

📢 Dikkat:Yukarıda belirttiğimiz sosyal medya hesaplarımız dışında herhangi bir özel paylaşımda bulunduğumuz (Telegram grubu,WhatsApp grupları gibi) uygulamalarımız yoktur.Bize ait olmayan ama ismimizi taşıyan sosyal medya hesaplarına asla ihtimam göstermeyiniz❗.Cafe Borsa kanalı olarak, kurulduğumuz ilk günden itibaren hiçbir özel bilgi paylaşımı,al-sat-tut gibi tavsiyelerde bulunmamış veya belirli bir ücret karşılığında özel bir ayrıcalık yapmamış ve bundan sonrada yapmayacak, tüm takipçilerimize aynı veriyi sunmaya devam edeceğiz.Adımızı taşıyarak bu tür vaadler ile ücret kabul etmek isteyenlerden uzak durunuz.Saygılar.

❗Telif Hakkı Bildirimi: Herhangi bir kurum/etiket/şirket/fotoğrafçının bu yüklemeyle ilgili bir sorunu varsa, lütfen aşağıda yazılı olan mail adresinden bizlere ulaşabilir. Mailiniz bize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde içerik silinecektir/düzenlenecektir.
📩 E-Mail: tvcafeborsa@gmail.com

🚫Çalışmalarımızın izinsiz başka kanallara yüklenmesi yasaktır❗

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📌SPK UYARI NOTU: Burada yer alan bilgiler Cafe Borsa Youtube Kanalı tarafından eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar ,portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi yada getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu videonun izlenmesi veya kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan ve zararlardan Cafe Borsa youtube kanalı sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Bu videoyu izleyerek bu şartları kabul etmiş olursunuz.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📌ÇEKİNCE: Bu kanaldaki videolar herhangi bir sürede belirli bir getirinin sağlanacağına dair bir taahhüt içermemekte olup, zaman içerisinde piyasa koşullarında meydana gelen değişiklikler nedeniyle kişisel yorumlarda değişiklikler söz konusu olabilir. Bu videolarda bahsedilen yatırım araçlarının fiyatları ve değerleri yatırımcıların menfaatlerine aykırı olarak hareket edebilir ve netice itibariyle yatırımcılar anaparalarını kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirler. Bu kanalda yer alan videolarda geçmiş performans verileri gelecekte elde edilecek sonuçların bir garantisi olarak kabul edilemez. Bu kanalda yayınlanan videolarda yer alan tüm bilgiler ve görüşler kişisel görüşlerimizi yansıtır. Cafe Borsa Youtube Kanalı söz konusu bilgilerin doğru ve tam olduğunu taahhüt etmemektedir. Cafe Borsa Youtube kanalında yayınlanan videolarda ki yorumlardan, bilgilerin tam veya doğru olmaması ve/veya güncellenme nedeniyle doğabilecek maddi ve manevi zararlardan Cafe Borsa Youtube kanalı ve çalışanları sorumlu tutulamaz. Cafe Borsa Youtube Kanalında Yayınlanan Videolar tümü veya bir kısmı Kanalımızın yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya üçüncü kişilere gösterilemez, ticari amaçla kullanılamaz. Aksi halde, Cafe Borsa Youtube Kanalının uğramış olduğu bütün zarar ve ziyanı talep etme hakkını saklı tutar.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📌04.06.20 TARİHLİ SPK UYARISIDIR: Paylara ilişkin olarak sosyal medya ve iletişim sistemleri üzerinden yapılan telkinlerin ve yatırım tavsiyelerinin, belirli bir grup tarafından gerçekleştirilen piyasayı dolandırıcı işlemlere hizmet etme amacını taşıyabileceği, Sosyal medya ve iletişim sistemleri üzerinden yaptıkları paylaşımlarla yatırımcıları yönlendiren şahısların, aslında kendi pay satışlarına veya alışlarına talep/arz oluşturma çabasında olabileceği, Söz konusu gruplara dâhil olan yatırımcıların, bu grupları yönlendiren kişiler tarafından işlenen suçlara iştirak kapsamında sorumluluklarının doğabileceği, Piyasa koşullarını değerlendirerek yatırımlarını yönlendirme konusunda yeterli bilgi ve tecrübesi olmayan yatırımcıların, Kurulumuz düzenlemeleri uyarınca yatırım danışmanlığı ve portföy yöneticiliği konusunda yetki belgesi almış kuruluşlarla sözleşme yaparak, yatırım kararlarını profesyonel kişilerin yardımıyla almalarında fayda görüldüğü hususlarının da yatırımcılara bir kez daha hatırlatılmasında fayda görülmektedir.
DETAY: https://www.spk.gov.tr/Duyuru/Goster/20200604/0
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

⚜️ 𝐂𝐀𝐅𝐄 𝐁𝐎𝐑𝐒𝐀 ⚜️

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

#Sasa Polyester – Koza Altın – Vestel – Vesbe – 21 Nisan Teknik Analizleri – Sasa Kozal Vestl #altınyüzük 2022

altın,altın yorumları,gramaltın,teknik yorum,dolar,cumhuriyet altın,dolar hareketi,çeyrek altın,ekonomi,bilezik

By tolgatas

Ben tolga dini videolar ve dini hikayler ile ilgili haber detay sitesinde yazarlık yapıyorum.Dini konuları çok seviyorum ve insalarla bilgilerimi paylaşmak istiyorum. Bana yorum yapabillirsiniz.

3 thoughts on “#Sasa Polyester – Koza Altın – Vestel – Vesbe – 21 Nisan Teknik Analizleri – Sasa Kozal Vestl #altınkolye 2022 Haber Detay”
 1. *Güncel Cafe & Borsa Teknik-Temel Analiz Arşivi – Gözden Kaçırdıysanız:*

  *2022 Model Portföy*
  Güncel:
  Yeni Hisse:

  *Yükselecek Hisse Bulma Stratejileri:*
  A) 2021 Portföyümüz:
  1)Takip Liste:
  2) %130 Kazanmak Şişe Cam:
  3) %+80 Aselsan

  B) 2021 Kritik Takip Listesi :
  1) 3 Ayda%90 Kazanma SASA:
  3) 7 Günde %+35 TAVHL

  C) 2022 Portföyümüz: (Sırasıyla Eski Yayınlar)
  1)
  2)
  3)
  4)
  5)
  6)
  7)

  *Temel Analizler:*
  A)Şişe Cam Serisi:
  1.Video:
  2.Video:
  3.Video:

  Froto:

  B)Petkim Serisi:
  1.Video:
  2.Video:
  3.Video:
  4.Video:

  *Sürekli Güncellenen Analizler:*

  1) Piyasaları bekleyen riskler:
  2) Faiz Düşerse Neler olabilir?
  3) Portföy Muhasebesi:
  4) 17 Aralık Cuma Neler Yaşandı?
  5) Portföy Yönetimi:
  6) Türkiye’nin Aselsanı var:
  8) Brent Petrol – Türpaş:
  9) Yeni Sayfa Açıyoruz SASA:
  10) Geleceğin Sektörü Karsan:
  11) Para Giriş Çıkış Yorumlama, Önemi – Özet:
  12) Yeni Dipte Kritik Hisse Bimas:
  13) BOFA Hedef Güncellemesi:
  14) TAVHL Detaylı:
  15) TRİLC – QUAGR
  16) HSBC Yeni Hedefler:
  17) Borsada Bahar Düşüşü Yaşanır mı?
  18) Garanti BBVA Pay Alım:
  19) Piyasaları Bekleyen Riskler:
  20) Telekomünikasyon Hisseleri:
  21) Yabancı Takasları

  *Hedef Güncellemeleri*
  1) BOFA:
  2) HSBC:
  3)

  *Ucuz Hisseler*
  1)

  *Piyasaları Bekleyen Riskler*
  1)
  2)

  *Gündem*
  1) 11 Nisan

  *Portföy Strateji:*
  1)
  2)

  *Temettü*
  1)

  *Kritik Şirketler Serisi*
  1)
  2)
  3)
  4)
  5)
  6)
  7)
  8)

  *2022 Tam Yayın Kaydı*
  1 Ocak:
  20 Mart:
  27 Mart:
  3-4 Nisan:
  9 Nisan
  17 Nisan:

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler