#Spor Manşet 11 Mayıs 2022 | Cem Dizdar ve Serkan Yetkin – TRT Spor #Sporhaberleri 2022

#futbolhaberleri #sporhaberleri #sporhaber #sporhaberi

312 Kişi Okudu – 10 Kişi Beğendi Sende beğen…

TRT Spor ekranlarında Serkan Yetkin’nin sunumuyla Cem Dizdar’ın yorumlarıyla 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü yayınlanan Spor Manşet programının son bölümünde spor gündemine ait haberler değerlendirildi.
#trtspor #spormanset #besiktas #cemdizdar #serkanyetkin #fenerbahçe #galatasaray #beşiktaş

#Spor Manşet 11 Mayıs 2022 | Cem Dizdar ve Serkan Yetkin – TRT Spor #sporhaberi 2022

spor toto,spor toto analiz,spor toto yorumları,süper toto,süper toto tahminleri,iddaa tahminleri,iddaa taktikleri,süper toto analiz,spor toto süper lig,spor toto nasıl oynanır,spor toto uzmanı,süper toto bülteni,iddaa,spor toto nasıl oynanmalı spor

By meltemyildiz

Selam ben meltem ankara da oturuyorum gebelik ile ilgili yazılar yazıyorum 29 yaşındayım. yazmayı çok seviyorum. Gebelik yaşadığım için insalara sağlık konusunda yazılarımla destek olmak istiyorum.

2 thoughts on “#Spor Manşet 11 Mayıs 2022 | Cem Dizdar ve Serkan Yetkin – TRT Spor #Sporhaberleri 2022 Haber Detay”
  1. Uğurcan bizim canımızdır kanımızdır. Bizzat Trabzonspor’un kendisidir.90 dakika kafasına yabancı madde yağdıran çirkef İstanbul takımı yalamalarına dönüp en ufak bir tahrik yapmamıştır. Sadece bir maç kazanmak için A Milli Takım kalecine madde yağdıran ahlaksızlar bunun bedelini ödeyecektir. İki sene önce küme düşmemek için yalvaran ağlayanlar isterse bin tane kupa kazansın asla bu oyunda kendilerine yer bulamayacaktır.

  2. Cem Dizdar saçmalıyor. Kişilerin aynı olaylar hakkındaki farklı eylem ve söylemlerini yok sayamayız. Bütün bu olanlar defalarca, yıllarca Trabzon’da yapıldı. Trabzon bu işlerde açık ara öndedir.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler