#YAKTIĞIMIZ DOLARLARIN CAN YAKMA DÖNEMİ BAŞLIYOR | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomihaberleri 2022 Ekonomide Son Durum

#ekonomihaberleri #ekonomi #ekonomik #ekonomiislam #ekonomist

2388 Kişi Okudu – 290 Kişi Beğendi Sende beğen…

“Rezervleri arttırmak için Merkez Bankası bankalardan döviz ödünç aldı. Dış yatırım ve ihracatla ülkeye giren döviz miktarı yetersiz kalırsa, Merkez Bankası o zaman ödünç alınan dövizleri ödemekte zorlanabilir” İşte bu cümle ne kadar sıkıntılı bir sürece girdiğimizin habercisi, dolar seviyesinde yeni eşiğin aşılmış olmasının sebebi de bu cümlede anlatılıyor zaten. Artık doları tutacak güç kalmadı, borç dolarla beylik yaptık ve o borçların ödeme günü geliyor. Doları baskılamak için harcanan para ve enerjinin onda biri enflasyonla mücadele için harcansaydı vatandaş olarak ezilmezdik. Bile bile lades denildi ve henüz iyi günlerdeyiz. Sizler adına Ebru Güngör sordu ben de yanıtladım. İyi seyirler.

Tamamen ücretsiz olan Yatırım Koçum uygulaması ile;
Dolar altın petrol ve kripto paralar için uzman analistlerin sinyallerine ulaşabilir,
Uygulama içinde kendi belirleyeceğiniz sanal bakiye ile açacağınız işlemlerde sinyalleri test edebilirsiniz.
Bunun haricinde gün içerisinde istediğiniz pariteleri takip edebilir ve çeşitli haberlere yazılı olarak ulaşabilirsiniz.
Yatırım Koçum uygulamasını ücretsiz olarak indirip ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.
👉👉👉Uygulamayı indirebileceğiniz Link: http://onelink.to/dg959m
👉👉👉Kayıt olabileceğiniz Link: https://yatirimkocum.online/sinyal

👉👉👉 https://ekonist.com/
👉👉👉 https://twitter.com/Ekonist1
👉👉👉 https://www.facebook.com/Ekonist-102686828736829
👉👉👉 https://www.linkedin.com/in/ekonist-ekonomi-083248212/
👉👉👉 https://twitter.com/bayrambasarany1
👉👉👉 https://twitter.com/ebrugungorgul
#Podcast üzerinden dinlemek isteyenler için hesaplarımız
Apple podcast kanalımız
👉👉👉 https://podcasts.apple.com/us/podcast/ebru-g%C3%BCng%C3%B6r-ekonomi/id1618767428
Spotify podcast kanalımız
👉👉👉 https://open.spotify.com/show/2sBOdpWiD9SmedUHrdMMRf?si=3d3f4ae1cdd645d9

Önemli not: Kanalımızdaki hiçbir video bir yatırım tavsiyesi değildir!
ekonomi, ekonomist yorum, dolar yorum, ekonomi yorum, ekonomi haberleri, ekonomi son dakika, altın yorum, ekonomi nereye, ekonomi gündemi, ekonomi analiz, ekonomi bülten, ekonomi gündem, ekonomi yorumları, ekonomist, mesele ekonomi, ons altın yorum, ons altın yorumu, ekonomi yorumları son dakika, ekonomi 2020, ekonomi yönetimi, ekonomi haber, türkiye ekonomisi, ekonomi videoları
#dolar, #ekonomiyorum, #ekonomist,

#YAKTIĞIMIZ DOLARLARIN CAN YAKMA DÖNEMİ BAŞLIYOR | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomik 2022’deki ekonomik durum

ekonomi haberleri,ekonomi nereye,ekonomi analiz,ekonomi bülten,ekonomi gündemi,ekonomi yorum,ekonomi,ekonomi son dakika,ekonomi gündem,ekonomist yorum,ekonominin durumu

By oguzboz

Merhaba ben oğuz sizlere bilgilerimi yazmak için haberdetay sitesinde yazar olarak başladım.Haber ve son dakika haberlerini video olarak sizlere sunacagım yazılarla ilgili yorumlarını lütfen benimle paylaşın.

28 thoughts on “#YAKTIĞIMIZ DOLARLARIN CAN YAKMA DÖNEMİ BAŞLIYOR | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomi Haberleri 2022 Haber Detay”
  1. Tur şirketi sahibi arkadaşım turizmle ilgili hiç iyi şeyler söylemedi. Durum çok vahimmiş. Öyle, 45 milyar Dolar para gelecek söylemleri tamamen hayalmiş.
    Bu gidişle, önümüzdeki sene pek çok otel ve turizm şirketi batar. Tabii, Dolar nerelere tırmanır hiç bilinmez.

  2. Ukranya ve rusyadan tek bir turist gelmiyor…yerlilerde fiziki dolara ve fiziki altına hücum ediyor…. sonuç stakfilasyon….. teşekürler değerli yorumlarınıza….

  3. Kuru durduramayacaklarını çok iyi biliyorlar. Artık gemi okyanusun ortasında ve su alıyor, ha battı ha batacak. Durumu halkın gözünden kaçırmak için ülkeyi provokasyonlarla yönetmeye çalışıyorlar.
    Ve, maalesef, Ümit Özdağ da bu provokasyona alet oluyor.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler