#”20 yıl önce maaşıyla 17 tane çeyrek altın alıyorken şimdi 3 tane çeyrek alabiliyor..!” #altınbileklik 2022

#altınkolye #altınbileklik #altınyüzük #altinkolye #hilalaltınbilek #altınküpe #altıniğne #altıntakı #altınbilezik #altınkaplamabilezikler #altınkaplamakolye #altınset #14ayaraltın #altınbileklikmodelleri #altınzincir

3796 Kişi Okudu – 181 Kişi Beğendi Sende beğen…

İstanbul, Eminönü’nde yaptığımız en yeni sokak röportajlarında halkımıza “ekonomiden memnun musunuz?” diye sorduk, özellikle emekli vatandaşlarımız hayat pahalılığından ve zamlardan şikayet etti. Bir vatandaşın sözleri ise çevredekiler tarafından ilgiyle dinlendi. Türkiye’nin gündemi ve siyasetteki tartışmalı konular üzerine halkın nabzını tuttuğumuz sokak röportajlarımızın bu bölümünde halkımıza “Ekonomiden memnun musunuz ve yarın bir erken seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?” diye sorduk. İşte İstanbul, Eminönü’nde gerçekleştirdiğimiz siyasi erken seçim anketi niteliğinde sokak röportajları.

ABONE OL ► https://goo.gl/typ1yA

► İletişim : medyalitv@gmail.com

Dünya ve Türkiye’deki siyaset gündeminden haberler ve tartışma yaratan konular üzerine videolar yayınlıyoruz. Sokak röportajlarıyla gündemdeki konular hakkında halkın nabzını tutuyor, izleyicilere Türkiye’nin gerçek gündemini ve sokağın sesini duyurmaya çalışıyoruz. Türkiye’nin sosyal ve siyasi gündemini takip ederken günün en önemli haberlerinden anında haberdar olmak için bizi takipte kalın.

#SokakRöportajları #Ekonomi #Seçim

ÜCRETSİZ ABONE OLMAYI UNUTMAYIN ► https://www.youtube.com/channel/UCtTHvHWkbCO2H9Ua8HA8ekA?sub_confirmation=1

#”20 yıl önce maaşıyla 17 tane çeyrek altın alıyorken şimdi 3 tane çeyrek alabiliyor..!” #altınyüzük 2022

altın,altın yorumları,gramaltın,teknik yorum,dolar,cumhuriyet altın,dolar hareketi,çeyrek altın,ekonomi,bilezik

By mabeltoz

Ben mabel ekonomi haberleri yazarıyım.Haberdetay sitesinde yazarlık yapıyorum ekonomi alnında kendimi geliştirmeyi hedefleyen ve edindiğim bilgileri insanlarala paylaşmak istiyorum. Yazılarla ilgili yorumlarını eksik etmeyin lütfen.

25 thoughts on “#”20 yıl önce maaşıyla 17 tane çeyrek altın alıyorken şimdi 3 tane çeyrek alabiliyor..!” #altınkolye 2022 Haber Detay”

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler