#Acılı anne-baba Esra Erol’da gözyaşı döktü! Gerçek kızları evden kaçınca ortaya çıktı #esraerol 2022

#esraerol #esraerolda #esraerolelbise #esraeolsondakika #esraerolsonbölüm #esraerolizle #esraerolhaberler

5 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende beğen…

Acılı anne-baba Esra Erol’da gözyaşı döktü! Gerçek kızları evden kaçınca ortaya çıktı

05.05.2022 19:55

Paylaş

Tweetle

Paylaş

Paylaş

HaberlerEsra Erol’da Videoları

27 Nisan’da “İş toplantısına gidiyorum” diyerek evden ayrılan 27 yaşındaki Meltem Kürkütlü, takip eden günlerde ailesiyle iletişim kurmayı sürdürdü ancak bir süre sonra genç kadından haber alınamadı. Bunun üzerine acılı baba Aladdin Kürkütlü ile anne Hatice Kürkütlü, çareyi ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da aradı.

Hatice Kürkütlü, “Kaçtıktan sonra baktılar. Kızım, 25 erkekler konuşmuş ve arkadaşlık kurmuş. Kimin yanında olduğunu bilmiyoruz. Bir de gizli hattı varmış, ikinci telefonu hiç görmedik” diyerek yaşadıkları şaşkınlığı anlattı.

#Acılı anne-baba Esra Erol’da gözyaşı döktü! Gerçek kızları evden kaçınca ortaya çıktı #esraeolsondakika 2022

esra erol,esra erolda,esra erol da,esra erol atv,atv esra erol,esra erol izle,esra erol 2022,esra erol yeni sezon,esra erol programı,esra erol evlen benimle,esra erol son bölüm,esra erol yeni bölüm,esra erol evlenme programı,esra erolda son bölüm,esra erol bugünkü bölüm,yeni bölüm,atv,hülya doğan,kayıp hülya

By tolgatas

Ben tolga dini videolar ve dini hikayler ile ilgili haber detay sitesinde yazarlık yapıyorum.Dini konuları çok seviyorum ve insalarla bilgilerimi paylaşmak istiyorum. Bana yorum yapabillirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler