#Altın Fiyatları Tırmanışa Geçti! Peki, Altında Yükseliş Devam Edecek Mi? #altınbileklik 2022

#altınkolye #altınbileklik #altınyüzük #altinkolye #hilalaltınbilek #altınküpe #altıniğne #altıntakı #altınbilezik #altınkaplamabilezikler #altınkaplamakolye #altınset #14ayaraltın #altınbileklikmodelleri #altınzincir

109 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende beğen…

Dün sabah saatlerinde 900 TL civarında güne başlayan altın, ons fiyatının 1915 dolara yükselmesiyle yukarı yönlü harekete geçti.

Hafta içerisinde ons altındaki gerilemeden kaynaklı 893 seviyelerine kadar inen gram altın hareketlendi. ABD ekonomisinin yüzde 1,4 küçülme açıklamasıyla 1885 dolara gerileyen ons altın 1915 dolara çıktı. Ons altındaki bu yükseliş iç piyasada dolar kuruna bağlı olarak artış olarak yansıdı. Kapalıçarşı’da gram altın 910 liradan satılıyor.

“Vatandaşlar altınlarını biriktirmeye devam etsinler”

Altının her zaman güvenli liman olduğunu sözlerine ekleyen Kapalıçarşı Genel Sekreteri Cem Özboyacı, “Gram altın şu anda 910 TL, çeyrek altın bin 500 TL, yarım altın 3 bin TL, tam altın ise 6 bin TL seviyelerine ulaştı. Sadece bizim ülkemizde değil, dünyada ülkeleri de altına ciddi yatırım yapıyor. Kıymetli madenin de dünyada kısıtlı olmasından dolayı değeri koruyup yükseliyor. Ukrayna ve Rusya savaşının altındaki artışın sebeplerinden biri. Ülkeler arasındaki gerginlikler her zaman altını güvenli liman yapar. Vatandaşlar altınlarını biriktirmeye devam etsinler. Altın için ilerisi parlak. Altın daha önce bin 80 TL seviyelerini görmüştü tekrar bu seviyeleri görüp bin 100 TL seviyelerini göreceğini öngörüyoruz” diye konuştu.

#ÜlkeTV #ÜlkeTVhaber #gündem #haber

Ülke TV’yi sosyal medyada takip etmek için;
Twitter : https://twitter.com/ulketv
Instagram: https://www.instagram.com/ulketv
Facebook: https://www.facebook.com/ulketv

#Altın Fiyatları Tırmanışa Geçti! Peki, Altında Yükseliş Devam Edecek Mi? #altınyüzük 2022

altın,altın yorumları,gramaltın,teknik yorum,dolar,cumhuriyet altın,dolar hareketi,çeyrek altın,ekonomi,bilezik

By Kubrayavuz

Selam ben kübra sağlık ve yemek tarifleri konusunda uzmanım bu katagorilerde yazılar yazıyorum.Sizlerin yorumlarını bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler