#BİR OTOMOBİL DOLUSU PET ŞİŞE !!! BOL KAZANÇ ! #elektrikliotomobil 2022

#ikincielotomobil #otomobiltutkusu #klasikotomobil #yerliotomobil #otomobildünyası #klasikotomobilkulubu #elektrikliotomobil #otomobiller #sporotomobil #araba #arabanaliz

30 Kişi Okudu – 14 Kişi Beğendi Sende beğen…

Yeniden herkese Merhaba arkadaşlar ben Elif. Eğlenceli bir içerik ile yeniden karşınızdayız. Bu videoda bir süredir biriktirmekte olduğumuz şişeleri bozdurarak , iftarda 10 kişiyi tıka basa doyuracak bir alışveriş yaptık. Siz de Almanya’da şişelerin ne kadar değerli olduğunu görmek isterseniz , bu video tam size göre. Şimdiden iyi seyirler.
Bu tarz içeriklerin daha fazla gelmesini istiyorsanız, içerikleri beğenip, yorum yapıp, kanalıma abone olmayı unutmayın. Teşekkürler.

#BİR OTOMOBİL DOLUSU PET ŞİŞE !!! BOL KAZANÇ ! #otomobiltutkusu 2022

elektrikli otomobil haber,#yerliotomobil,milli otomobil,#elektrikliotomobil,otomatik egea,togg fabrika,dizel otomatik egea,togg son dakika,#elektrikliaraba,elektrikli araba,milli araç,alfa romeo tonale,otomatik egea cross,e-transit özellikleri,batarya,arabalar,elektrikli egea,#yerlioto,teknoloji,#arabalar,milli oto,son dakika,dizel egea,#sondakika,elektrikli transit,#yerliaraba,car,araba videoları,ford transit,ford

By OmerHalis

Ben Ömer Halis, Sizlerle bu sitede buluşmaktan onur duyuyorum. Niğde doğumluyum. Bu site de yazar olarak görevime başladım. Her hangi bir konuda benimle iletişim kurmak isterseniz her zaman yorumlarınızı beklerim.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler