#DOLAR NEDEN YÜKSELİYOR? BOMBA İDDİA! Son Dakika Ekonomi Yorumları, Dolar Ne Olur Uzman Yorumları #ekonomihaberleri 2022 Ekonomide Son Durum

#ekonomihaberleri #ekonomi #ekonomik #ekonomiislam #ekonomist

15 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende beğen…

Dolar yorumları son dakika uzman yorumları son dakika ekonomi haberleri, dolar ne olacak, ekonomi yorumları, dolar tl analizi, dolar neden yükselir, kur korumalı tl vadeli mevduat, dolar ne olur, dolar yükselir mi, dolar düşer mi, enflasyon ve dolar 15 tl olması son dakika gündem oldu.

Döviz kurlarındaki istikrar, son birkaç günde bozuldu. Yaklaşık iki aydır 14,50-15,00 aralığında seyreden dolar kuru, dün 15’i aşarken, bugün kurda 15,25 seviyesi görüldü. Euro kuru da bugün 16,14’ü gördü. 20 Aralık 2021 tarihinde 18,36’yı gördükten sonra Merkez Bankası’nın (TCMB) rezerv satışları ve kur korumalı mevduat (KKM) başta olmak üzere bir dizi geçici önlemle baskılanan dolar kuru, bir kez daha yönünü yukarı çevirdi.

Gündem ve son dakika haberler için bizi takip edin.

ÜCRETLİ DESTEK OL ►
https://www.youtube.com/channel/UCvnKKiFOCUR3zdtsbp9-rfg/join

ÜCRETSİZ ABONE OL ► https://www.youtube.com/c/Bisesvar/?sub_confirmation=1

Bisesvar kanalında, son dakika haberleri, gündem haberleri, Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması, Meral Akşener açıklaması, CHP grup toplantısı, İYİ Parti grup toplantısı, siyaset haberleri, erken seçim, politika, haber, ve gündem olaylara ağırlık vermekteyiz.

Sizlere son dakika haberlerin yanı sıra CHP açıklamaları, İYİ Parti açıklamaları, AKP açıklamaları, Deva Partisi, Gelecek Partisi, Memleket Partisi, Türkiye İşçi Partisi, ve Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Recep Tayyip Erdoğan, Ali Babacan, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş, Ahmet Davutoğlu, Erkan Baş, Muharrem İnce gibi siyasilerin konuşmalarını da sık sık paylaşıyoruz.

Bu haber konularına ek olarak, kanalımızda meclis konuşmaları, anket sonuçları, esnaf ziyaretleri, ekonomi yorumları, TBMM canlı yayınları, seçim anketleri, basın açıklaması, Süleyman Soylu ve Sedat Peker açıklamaları ile ilgili haberler de bulabilirsiniz. Bi ses var.

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER #dolaryorumları #ekonomiyorumları #sondakikahaberleri

#DOLAR NEDEN YÜKSELİYOR? BOMBA İDDİA! Son Dakika Ekonomi Yorumları, Dolar Ne Olur Uzman Yorumları #ekonomik 2022’deki ekonomik durum

ekonomi haberleri,ekonomi nereye,ekonomi analiz,ekonomi bülten,ekonomi gündemi,ekonomi yorum,ekonomi,ekonomi son dakika,ekonomi gündem,ekonomist yorum,ekonominin durumu

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler