#DOLAR VALİZİNİ TOPLUYOR | DOLAR YORUM | EKONOMİST YORUM | EKONOMİ YORUM #ekonomihaberleri 2022 Ekonomide Son Durum

#ekonomihaberleri #ekonomi #ekonomik #ekonomiislam #ekonomist

1306 Kişi Okudu – 146 Kişi Beğendi Sende beğen…

Fed’in 50 baz puanlık faiz artışı artık neredeyse kesinleşti. Hatta diğer aylarda da 75 baz puan faiz artışına gideceği öngörüleri de gelmeye başladı. Bu demektir ki artık dolar memleketine geri dönecek, bize de hoşçakal demek düşüyor. Dolar cinsinden dış borçları ödemek için nasıl bir yol buluruz bilinmez.
Tüm gelişmeleri Ekonomist Murat Sururi Özbülbül’le konuştuk. İyi seyirler.
Not: Kanalımızdaki hiçbir video yatırım tavsiyesi değildir.

Tamamen ücretsiz olan Yatırım Koçum uygulaması ile;
Dolar altın petrol ve kripto paralar için uzman analistelerin sinyallerine ulaşabilir,
Uygulama içinde kendi belirleyeceğiniz sanal bakiye ile açacağınız işlemlerde sinyalleri test edebilirsiniz.
Bunun haricinde gün içerisinde istediğiniz pariteleri takip edebilir ve çeşitli haberlere yazılı olarak ulaşabilirsiniz.
Yatırım Koçum uygulamasını ücretsiz olarak indirip ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.
Uygulamayı indirebileceğiniz Link: http://onelink.to/dg959m
Kayıt olabileceğiniz Link: https://yatirimkocum.online/sinyal

Anasayfahttps://www.facebook.com/Ekonist-102686828736829
https://www.linkedin.com/in/ekonist-ekonomi-083248212/


ekonomi, ekonomist yorum, dolar yorum, ekonomi yorum, ekonomi haberleri, ekonomi son dakika, altın yorum, ekonomi nereye, ekonomi gündemi, ekonomi analiz, ekonomi bülten, ekonomi gündem, ekonomi yorumları, ekonomist, mesele ekonomi, ons altın yorum, ons altın yorumu, ekonomi yorumları son dakika, ekonomi 2020, ekonomi yönetimi, ekonomi haber, türkiye ekonomisi, ekonomi videoları
#dolar, #ekonomi, #ekonomist, #dolaryorum,

#DOLAR VALİZİNİ TOPLUYOR | DOLAR YORUM | EKONOMİST YORUM | EKONOMİ YORUM #ekonomik 2022’deki ekonomik durum

ekonomi haberleri,ekonomi nereye,ekonomi analiz,ekonomi bülten,ekonomi gündemi,ekonomi yorum,ekonomi,ekonomi son dakika,ekonomi gündem,ekonomist yorum,ekonominin durumu

By gamzeyilmaz

Finan ve yemek tariflerinde sizlere yazı yazıyorum ben gamze haber detay sitesinde yazarım. Uzun yıllardır yazarlık yapıyorum. Yazmayı insanlara bilgilendirmeyi seviyorum.

15 thoughts on “#DOLAR VALİZİNİ TOPLUYOR | DOLAR YORUM | EKONOMİST YORUM | EKONOMİ YORUM #ekonomi Haberleri 2022 Haber Detay”
  1. Ebru hanım diyer ülkelerde ün gürü far gününden efel fayiz artışını halkına süylüyor el bizim gibi deyil bizimki yirmi aralıkta gizli pilanla halkın parazını çatır çatır yediler

  2. Dolar 42tl ye dokunmadan ritüelini tamamlamazzzz.35tl uzeri eliniz tetikte olsun. 18 deki gibi yakalanmayin.

  3. FED faizi 3 un uzerine taşirsa aşiri borcunun faizini dahi ödeyemez. Daha cok sözlu müdahale ile piyasayı manüple etmek olacaktır.

  4. Çarpıldığım günden beri sizleri takip ediyorum sağolun varolun konyada fazlası ile dükkan kapanıyor ve halen doları baskılıyorlar .. allah kahretsin bunları

  5. 22 Nisan 2021 = İstanbul serbest piyasada dolar 8,2550 liradan, euro 9,9360 liradan güne başladı.😉 Doların şuan değeri 20/22 TL arası ülkemizde baskılamalar olmasaydı.Tabi bu baskılamalar da bir yere kadar , emanet paralarla ekonomi mücadelesi olmaz. Gram Altın 1300 /1400 TL Ons Altın 2150 Dolar seviyesine gittikçe yaklaşıyoruz bence.Dolar koparsa bunu kimse durduramayacak , bunu bilmek için ekonomist olmaya da gerek kalmadı artık bu ülkede.😀 Dolar ufak ufak el sallayacak size evine dönüş başlıyor.

  6. Merhaba bugün pazara gittim kimse yoktu ,durum ortada .Bankadaki kalabalık pazarda yoktu .Herkes batık

  7. Euro ne olacak? Hep dolar konuşuluyor. Euro yerinde mi kalacak? Ya duyulanlara göre 100 dolar eşittir 100 euro olacak. Doğru bilgi mi?

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler