#EFSANE CARAVELLE 2.5 TDI 174PS | MİNİBÜS DOĞDU – OTOMOBİL OLDU !!! #elektrikliotomobil 2022

#ikincielotomobil #otomobiltutkusu #klasikotomobil #yerliotomobil #otomobildünyası #klasikotomobilkulubu #elektrikliotomobil #otomobiller #sporotomobil #araba #arabanaliz

31 Kişi Okudu – 10 Kişi Beğendi Sende beğen…

Merhaba,
Galeri Samsun Park olarak 11 Yıldır 2. El otomobil ticareti yapan bir firmayız. Yaptığımız ticaretlerde, aldığımız araçlar ile ilgili satış sürecine kadar nelerle karşılaştığımıza dair detayları sizlerle paylaşmak adına, eğlenceli bir bilgilendirme videosu çekmek istedik.
İlk videomuz olması sebebiyle, hatalarımız, tekrarlarımız, sizlere aktaramadığımız detaylar için affınıza sığınıyoruz 🙂
İlk videomuzda 2004 yılı sonrası satışa sunulan VW T5 kasa Caravelle 174PS marka, üretildiği tarihte emsalleri arasında adeta ikon olana 2006 model acımızın minibüsten, otomobile doğru bakım ve değişim sürecini sizlerle paylaştık. Videomuzda konu ile ilgili detaylı aktarımlarımız mevcut.
Dileğimiz bizim açımızdan bir pencereden olaylara bakmanız, olayın bütünüyle ilgili bilgi sahibi olurken eğlenceli bir video izlemeniz.
Videomuzu izlediğiniz, beğeni ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Keyifli seyirler.

#EFSANE CARAVELLE 2.5 TDI 174PS | MİNİBÜS DOĞDU – OTOMOBİL OLDU !!! #otomobiltutkusu 2022

elektrikli otomobil haber,#yerliotomobil,milli otomobil,#elektrikliotomobil,otomatik egea,togg fabrika,dizel otomatik egea,togg son dakika,#elektrikliaraba,elektrikli araba,milli araç,alfa romeo tonale,otomatik egea cross,e-transit özellikleri,batarya,arabalar,elektrikli egea,#yerlioto,teknoloji,#arabalar,milli oto,son dakika,dizel egea,#sondakika,elektrikli transit,#yerliaraba,car,araba videoları,ford transit,ford

By gamzeyilmaz

Finan ve yemek tariflerinde sizlere yazı yazıyorum ben gamze haber detay sitesinde yazarım. Uzun yıllardır yazarlık yapıyorum. Yazmayı insanlara bilgilendirmeyi seviyorum.

5 thoughts on “#EFSANE CARAVELLE 2.5 TDI 174PS | MİNİBÜS DOĞDU – OTOMOBİL OLDU !!! #Otomobil 2022 Haber Detay”

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler