#EMEKLİ MAAŞLARINA ZAM KARARI BAKAN AÇIKLADI TARİH VERDİ SSK BAĞKUR SGK 2022 EK ZAM NE KADAR OLDU #Tarih 2022

#tarih #kpsstarih #tarihi #tarihieser #tarihiyerler #tarihbilgileri #tarihhaberleri #tariholayları #tarihteneoldu #tarihbilgileri

489 Kişi Okudu – 2 Kişi Beğendi Sende beğen…

Emekli ve memur milyonlara güzel haber! Bakan tarih verdi.
Emekli ve memur milyonlara güzel haber geldi. Emekli ve memuru ilgilendiren flaş tarih açıklandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, temmuz zammı dönemine işaret ederek memur ve emekliler için yeni düzenlemelere vurgu yaptı. Bakan Bilgin, “Haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte çalışmaya ilişkin nasıl bir yol haritası izleneceğini belirleyeceğiz.” açıklamasında bulundu.
Milyonlarca çalışan ve emekliyi ilgilendiren düzenlemeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu. Ayrıntılar ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’den geldi.

Haziran ayı enflasyonunun 3 Temmuz’da açıklanmasının ardından durumun gözden geçirileceğini söyleyen Bilgin, şunları kaydetti:

“Çalışanları, emeklileri enflasyon tahribatından koruyacağız. Hükümetimiz, çalışanlarımızı, emeklilerimizi enflasyonun tahribatından koruyacak çalışmalar yürütüyor. Gerçekleştireceğimiz düzenlemelerle dar gelirlilerin alım gücünü iyileştireceğiz. Haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte çalışmaya ilişkin nasıl bir yol haritası izleneceğini belirleyeceğiz.”

TRT Haber Muhabiri Duygu Özdemir konuyla ilgili şu bilgileri aktardı: “Alım gücü yükseltilecek, dar gelirlilerin alım gücü yükseltilecek. Dün Kabine toplantısını ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, milyonlarca çalışan ve emekliyi ilgilendiren düzenlemeye ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Temmuz ayını işaret etti. Temmuzda yapılacak enflasyon farkı artışıyla alım gücünün iyileştirileceğini söyledi.
Düzenlemenin detaylarına ilişkin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin önemli açıklamalarda bulundu. “Hükümetimiz çalışanlarımızı, emeklilerimizi enflasyonun tahribatından koruyacak çalışmaları yürütüyor” dedi.

Vedat Bilgin, gerçekleştirilecek düzenlemeyle birlikte alım gücünün iyileştirileceğini söyledi. Bakan Bilgin, haziran ayı enflasyonunu 3 Temmuz’da açıklanmasının ardından durumun gözden geçirileceğini belirtti. ‘Haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte çalışmaya ilişkin nasıl bir yol haritası izleyeceğimizi belirleyeceğiz’ dedi. Gözler de bu açıklamanın ardından temmuz ayı maaşına çevrildi.”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 3600 ek gösterge çalışmasının bu ayın sonunda bitmiş olacağını söyledi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin, sözleşmeli personelle ilgili konunun 3600 ek göstergeden sonra programda olduğunu kaydetti.
En yeni gelişmelerden anında haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ”nasıl yapılır” videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

#EMEKLİ MAAŞLARINA ZAM KARARI BAKAN AÇIKLADI TARİH VERDİ SSK BAĞKUR SGK 2022 EK ZAM NE KADAR OLDU #tarihbilgileri 2022

kpss tarih,tarih 2022,isem tarih,kpss tarih 2022,benim hocam tarih,ramazan hoca tarih,ayt,tyt,islamiyet öncesi türk tarihi,isem tv,kpss videoları,kpss vatandaşlık videosu,isem yayın,benim hocam 2022,benim hocam kpss

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler