#HAMDİYE YEĞİN’LE PAYLAŞTIKÇA//EVDE BAKIM VE SAĞLIK HİZMETLERİ//M. HAKAN KUTLU /7 MAYIS) #Sağlıkhaberleri 2022

#sağlık #sağlıklıbeslenme #sağlıklı #sağlıklıtarifler #sağlıklıhayat #sağlıklıtabaklar

2 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende beğen…

UZMAN ESTETİSYEN HAMDİYE YEĞİN’İN SUNDUĞU HAMDİYE YEĞİN’LE PAYLAŞTIKÇA PROGRAMINDA BU HAFTA; EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ SORUMLUSU HAKAN KUTLU, EVDE BAKIM VE SAĞLIK HİZMETLERİ HAKKINDA MERAK EDİLENLERİ ANLATTI…

BİR ÇOK TV KANALINDA BİR ÇOK SAĞLIK PROGRAMI YAPMAKTA OLAN EGOPRO MEDYA PRODÜKSİYON FİRMASINA AİT İÇERİKLER YOUTUBE SAYFAMIZDA BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA PAYLAŞILMIŞTIR.

PROGRAMLARIMIZDA KONUSUNDA UZMAN KONUKLARIMIZLA SAĞLIK, GÜZELLİK, ESTETİK, ANNE BEBEK, HASTA BAKIMI, YAŞAM TARZI, DİYET VB. KONULARI MODERATÖRLERİMİZLE KONUŞARAK DOĞRU BİLGİLERİ SİZLERLE PAYLAŞIYORUZ.

#HAMDİYE YEĞİN’LE PAYLAŞTIKÇA//EVDE BAKIM VE SAĞLIK HİZMETLERİ//M. HAKAN KUTLU /7 MAYIS) #sağlıklıhayat 2022

c vitamini hastalık,5 dakikada sağlık,süper ilaç,sağlık olumlamaları,canan karatay,aspirinin faydaları,aspirinle yüz maskesi,c vitamini kalp,kalp c vitamini,beden sağlık veren olumlamalar,süper ilaç aspirin,aspirinin cilde faydaları,aspirin kullanma kılavuzu,yavuz yörükoğlu

By oguzboz

Merhaba ben oğuz sizlere bilgilerimi yazmak için haberdetay sitesinde yazar olarak başladım.Haber ve son dakika haberlerini video olarak sizlere sunacagım yazılarla ilgili yorumlarını lütfen benimle paylaşın.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler