#PANDORA’NIN KUTUSU AÇILDI | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomihaberleri 2022 Ekonomide Son Durum

#ekonomihaberleri #ekonomi #ekonomik #ekonomiislam #ekonomist

1177 Kişi Okudu – 143 Kişi Beğendi Sende beğen…

Geçtiğimiz yıllarda da bazı kararların ekonomik sonuçlarını yaşadık ve şimdi bir yenisi kapıda görünüyor. ABD ve AB’den yapılan açıklamalar yakın tarihte ekonomik yaptırımlarla karşılaşabileceğimizin göstergesi. Kasada ne dolar var ne TL peki ekonomimiz bu zor günlerde bir de yaptırımı kaldırabilir mi?
Tüm gelişmeleri Ekonomist Murat Sururi Özbülbül’le konuştuk. İyi seyirler.
Not: Kanalımızdaki hiçbir video yatırım tavsiyesi değildir.

Anasayfahttps://www.facebook.com/Ekonist-102686828736829
https://www.linkedin.com/in/ekonist-ekonomi-083248212/


#Podcast üzerinden dinlemek isteyenler için hesaplarımız
Apple podcast kanalımız
https://podcasts.apple.com/us/podcast/ebru-g%C3%BCng%C3%B6r-ekonomi/id1618767428
Spotify podcast kanalımız

ekonomi, ekonomist yorum, dolar yorum, ekonomi yorum, ekonomi haberleri, ekonomi son dakika, altın yorum, ekonomi nereye, ekonomi gündemi, ekonomi analiz, ekonomi bülten, ekonomi gündem, ekonomi yorumları, ekonomist, mesele ekonomi, ons altın yorum, ons altın yorumu, ekonomi yorumları son dakika, ekonomi 2020, ekonomi yönetimi, ekonomi haber, türkiye ekonomisi, ekonomi videoları
#ekonomi, #ekonomist, #dolaryorum, #ekonomistyorum,

#PANDORA’NIN KUTUSU AÇILDI | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomik 2022’deki ekonomik durum

ekonomi haberleri,ekonomi nereye,ekonomi analiz,ekonomi bülten,ekonomi gündemi,ekonomi yorum,ekonomi,ekonomi son dakika,ekonomi gündem,ekonomist yorum,ekonominin durumu

By aycametin

Ben Ayça sağlık konusunda bilgiliyim sizlere bu alanda hizmet veriyorum.Haberdetay sitesinde yazarlık yapıyorum uzun yıllar yazarlık terübem vardır. Sizce nasıl yazıyorum yorumlarda fikirlerinizi bekliyorum.

13 thoughts on “#PANDORA’NIN KUTUSU AÇILDI | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomi Haberleri 2022 Haber Detay”
  1. Ebru hanım elinize sağlık Sevgili murat Hocam. şimdi ülkeye kılıf lazım.ekonomi berbat.Savaş dedik stokçuluk dedik vs vb işler.şu an içinde bize yaptırım uygulanması işimize gelirmiiiiii……?

  2. Murat Abi’yi haklı çıkarmak istemezdim ama ben de gidiyorum Türkiye’den;Yetti!Bundan sonra Avusturalya’dan yazıcam,ülkeyi takip etmeye çalışacağım…Türkiye’de kalan ve yaşayan herkese sabırlar dilerim,ben kaçtım😢👋

  3. Evet bloomberg haberine göre g7 ulķelri 410 milyar dolar butcelerini daraltacaklar fed ve âmb merkez bankalarının faiz artışlarının üstüne bide bu parasal sıkılaşma geldi hiç birsey eskisi gibi olmayacak ucuz rezerv para dönemi bitmiştir emeğinize sağlık ebru hanım teşekkürler .

  4. Sizin gibi bilgili insanlar varken ekonominin yönetimi kimlere kalmış. (Sevgili Nebati mi😂😂 yine gözümden kaçmadı seviyorsunuz Nebatiyi Murat bey 😂)

  5. Ne amerika ne avrupa açıktan yaptirim yaparak erdogana konusacak malzeme vermek istemez. Çaktirmadan sıkmaya devam edeceklerdir.

  6. Murat Bey ,Bugün çok Güzel örneklerle ümmetin bile anlayabileceği kıvamda ders verdiniz. Ağzınıza sağlık saygi ve selamlar.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler