#SESLİ HİKAYELER 10 “MERHAMET” / NABİ KÜÇÜK #hikayeler 2022

#hikayeler #korkuhikayeleri #başarıhikayeleri #hikaye #kısahikayeler #dinihikayeler #anlamlıhikayeler

4 Kişi Okudu – 2 Kişi Beğendi Sende beğen…

“SESLİ HİKAYELER” adlı serimizde okunan hikayeler, Nabi KÜÇÜK’ün,
“ISBN: 978-625-00-0601-6” numaralı “HAYAT, BİR NEFESLİK SIR” adlı hikaye kitabından alınmıştır ve yine Nabi KÜÇÜK tarafından seslendirilmektedir. Bu serideki hikayelerin hepsi de yaşanmış olaylara dayanmaktadır sadece mekan ve şahıs isimleri farklıdır.
“HAYAT, BİR NEFESLİK SIR” adlı hikaye kitabımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://drive.google.com/file/d/18PwV…

Youtube kanalımızda yayımladığımız eserlerimizi (hikaye, şiir, deneme), yazar ve eser adı belirterek kullanabilirsiniz. Hikayelerimizin; özellikle gençler için eğitici yönü bulunmaktadır. Kanalımızı ve yukarıda linkini belirttiğimiz hikaye kitabımızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Kanalımıza abone olabilirsiniz, kanalımızı, sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz.

#seslihikayeler #nabiküçük #hikayedinle #yaşanmışöyküler #şiirdinle #öyküdinle #gerçekhikayeler #gerçeköyküler #aşkile #aşk #ilahiaşk #bahridayı #erzin #bahri #vakıfinsan #merhamet #merhametlidoktor #doktor #rize #rizedevlethastanesi #hidayetöyküleri

#SESLİ HİKAYELER 10 “MERHAMET” / NABİ KÜÇÜK #hikaye 2022

hikaye,hikayeler,sihirli hikayeler,hikayeler masallar,masal hikayeleri dinle,hikayeleri masal hikayeleri,prens ve prenses hikayeleri

By halitcapa

Halit capa ben 25 yaşında dvozi altın dolar konularında eğitim gördüm. Bu alanlardaki bilgilerimi szilerle paylaşıyorum. Lütfen yazılarımla ilgili yorumlarınızı benimle paylaşın.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler