#SESLİ HİKAYELER 12 “HAYIRSIZ EVLAT” / NABİ KÜÇÜK #hikayeler 2022

#hikayeler #korkuhikayeleri #başarıhikayeleri #hikaye #kısahikayeler #dinihikayeler #anlamlıhikayeler

17 Kişi Okudu – 10 Kişi Beğendi Sende beğen…

“SESLİ HİKAYELER” adlı serimizde okunan hikayeler, Nabi KÜÇÜK’ün,
“ISBN: 978-625-00-0601-6” numaralı “HAYAT, BİR NEFESLİK SIR” adlı hikaye kitabından alınmıştır ve yine Nabi KÜÇÜK tarafından seslendirilmektedir. Bu serideki hikayelerin hepsi de yaşanmış olaylara dayanmaktadır sadece mekan ve şahıs isimleri farklıdır.
“HAYAT, BİR NEFESLİK SIR” adlı hikaye kitabımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://drive.google.com/file/d/18PwV563B1OOaWhjyEo0BVeDaIPcT3X6O/view?usp=sharing

Youtube kanalımızda yayımladığımız eserlerimizi (hikaye, şiir, deneme), yazar ve eser adı belirterek kullanabilirsiniz. Hikayelerimizin; özellikle gençler için eğitici yönü bulunmaktadır. Kanalımızı ve yukarıda linkini belirttiğimiz hikaye kitabımızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Kanalımıza abone olabilirsiniz, kanalımızı, sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz.

#seslihikayeler #nabiküçük #hikayedinle #yaşanmışöyküler #şiirdinle #öyküdinle #gerçekhikayeler #gerçeköyküler #hayırsızevlat #annebabahakkı

#SESLİ HİKAYELER 12 “HAYIRSIZ EVLAT” / NABİ KÜÇÜK #hikaye 2022

hikaye,hikayeler,sihirli hikayeler,hikayeler masallar,masal hikayeleri dinle,hikayeleri masal hikayeleri,prens ve prenses hikayeleri

One thought on “#SESLİ HİKAYELER 12 “HAYIRSIZ EVLAT” / NABİ KÜÇÜK #Hikayeler 2022 Haber Detay”
  1. Kıymetli hocamız Nabi Beyin büyüleyici sesinden yaşamın bir kesitine bakabilmek, ayrıca kıymet kesbediyor bizim için. Ağzınıza, yüreğinize sağlık sayın hocam.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler