#Emekli İkramiyesi Enflasyonu Tetikler Mi? – Ekrem Açıkel İle Ana Haber 2022 #haber Son Durum

#haber #haberler #haberinvarmı #haberci #habermerkezi #haberturk #habersitesi #sondakikahaber

694 Kişi Okudu – 11 Kişi Beğendi Sende beğen…

Emeklinin ikramiye bayramı: 2018’den 2022’ye eriyen 1100 lira

İkramiye artışı enflasyonu tetikler mi?

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#haber #gündem #sondakika

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

#Emekli İkramiyesi Enflasyonu Tetikler Mi? – Ekrem Açıkel İle Ana Haber #haberci #habermerkezi 2022’deki ekonomik durum

son haberler,haber,haberglobal,son dakika haberleri,trt haber,global tv,türkiye

By aytenkara

selam ben izmirden ayten yemek tarifleri konusunda ilgiliyim yemek yapmayı çok seviyorum ve bu videoları inlarla paylaşmak çok hoşuma gidiyor.Haber detay sitesinde yazarlık yapıyorum.

12 thoughts on “Son Dakika: #Emekli İkramiyesi Enflasyonu Tetikler Mi? – Ekrem Açıkel İle Ana Haber #Haberler 2022 Haber Detay”
  1. 2023 te oyumuzu verirken bizde oyumuzu verirken -AKP YE OY VERİRSEK BİZE ZIRNIK VERMEZ DER ÖYLE OY VERİRİZ.

  2. 15 milyon mülteciyi yurda sokarken —kira ve ev fiatlarının artacağını,mültecilerin vatandaşın işine ortak olup iş bulmanın dahada zorlaşacağı,tüketimin artarak ürünlerin pahalılaşağını DÜŞÜNMEYEN lerin ettiği lafa bak.

  3. Vallahi Ben emekliyim ister versinler ister vermesinler Ben sandıkta konuşurum

  4. Bütce zorlanır tabi 5 yerden maaş alanların parasını ödüyemeyiz maazallah emekliler sürünün

  5. Türkiye nin bingöl ilinde insanların çok büyük bir ders alması gerekir. Maneviyetlarını maddiyatla yıkıyorlar. Bunun bir sebebi vardır. Bu insanlar İnsanlara ihanet etti. Kazandıklarını genel mutluluklarını yok etmeye çalışıyorlar. Benim gerçek türk ruhum trt çocukta 25 yaşlarında bir kızdır. Kızın beden ruhu güçlüdür. Bir insan ruhunu nasıl bulur. İlk Gözlerden akan rüzgarla buluyor. O an sankide vatanını kaybetmişsesine hızlı telaşa giriyor. Daha sonra kalp havaya kalkıyor. Daha sonra kollar birleşiyor. Vucut tam oluyor. Bendeki türk ruhum A beber de cansı hanım var. Benim türk ruhum Bide o kızın ruhuyla uyuşuyor. Tgrt haber dahildir. Dahildir. Bingöl🇹🇷♥️)

  6. Türkiyede 81 ilde zam olmasının sebebi budur. İnsanların zekasında bedeninde adalet yoktur. Adalet nedir. Bir insan için Adalet Kafadaki saçın miktarı kadardır. Bir insan Bir insanın Kafası şampuanla yıkanıyorsa zam yapan kişi bedenen insan insana ne lazımsa insanın ihtiyacını hesaplıyor. Ayakkabımı alacaksın. Zam yapan insan senin hesabını yapmış ben bingölde yaşıyorum. Benim için para budur. Vucuden Borcun olmasın. Borcun Olursa değersiz çöp bir insan sana ait olan senin günlük yaşam değerini yüzde yüz bir merdiven gibi senin üzerine tırmanarak çıkar. Senin senle anlam ifade etmeden seni yıkar. Öbürüde sırada bekler. Çift rüzgarla seni yıkmaya çalışır. Borcun olursa çöp değersiz kokan değersiz insan senin Maneviyatın değerini düşürür. Bir insan olarak Borcum yoksa para tabanımın altıdır. Bingöl🇹🇷♥️)

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler