#Eski Rusya Liderinden Batı’ya Gözdağı – TGRT Haber 2022 #haber Son Durum

#haber #haberler #haberinvarmı #haberci #habermerkezi #haberturk #habersitesi #sondakikahaber

5316 Kişi Okudu – 124 Kişi Beğendi Sende beğen…

Eski Rusya Devlet Başkanı ve Güvenlik Konseyi Başkan Yardımcısı Dimitri Medvedev İsveç ve Finlandiya’nın NATO adımlarına ilişkin “İsveç ve Finlandiya NATO’ya katılırsa Rusya Baltık’ta önlemler alacak” dedi. Medvedev böyle bir durumda ‘nükleerden arındırılmış bir Baltık’tan da söz edilemeyeceğini ifade etti.

“Bugüne kadar Rusya bu tür tedbirler almamıştı ve almayı da düşünmüyordu. Ancak böyle bir durumda Baltık’ta ‘nükleerden arındırılmış herhangi bir statüden daha fazla söz edilemez.
Baltık’ta denge yeniden sağlanmalı” dedi.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#rusyadevletbaşkanı #batı #rusya

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

#Eski Rusya Liderinden Batı’ya Gözdağı – TGRT Haber #haberci #habermerkezi 2022’deki ekonomik durum

son haberler,haber,haberglobal,son dakika haberleri,trt haber,global tv,türkiye

By halitcapa

Halit capa ben 25 yaşında dvozi altın dolar konularında eğitim gördüm. Bu alanlardaki bilgilerimi szilerle paylaşıyorum. Lütfen yazılarımla ilgili yorumlarınızı benimle paylaşın.

15 thoughts on “Son Dakika: #Eski Rusya Liderinden Batı’ya Gözdağı – TGRT Haber #Haberler 2022 Haber Detay”
  1. Akilsiz rus haberleri az verin,turkiye putinin avukatimi?onlar bir ukraynayi yenemiyorlar.

  2. Alsa ne yapacak acaba? Pili bitti bunların ekonomisi bitik Ukrayna’ya bir şey yapamadılar, Finlandiya ve İsveç’e dokunmaya maçası yemez bu itlerin!

  3. Avrupa kaşınıyor emperyalist katil ABD nin gazına geliyor,ABD pis planlar peşinde Ukrayna ile Rusyayı bir birine düşürüp izliyor,katil emperyalist ABD Rusyayı saldırganlaştıracak adımlar atmasını sağlıyor Avrupa ülkelerinin, Rusya bu ülkelere göz dağı verincede Avrupaya bakın ben olmassam Rusya sizi yer diyor bu sayede avrupayı kendine kukla yapıyor bağlıyor, Rusya sinirlarindaki ülkelerin NATO üyesi yapmak Rusya için tehtid teşkil eder çünkü NATO nun arkasına gizlenen ABD Rus sınırlarında nükleer silahlar yerleştirip Rusyayı her an tehtid edecek duruma gelir işte Rusya bunu tehtid görüyor ve ABD nin nükleer silahlarının Rusyanın kapısının önüne konuşlanmasını istemiyor.90 li yıllarda ABD ve AVRUPA yani NATO Rusyaya komşu ülkeleri NATO üyesi yapmayacağız diye söz verdi fakat bu sözlerinde durmuyorlar Rusyayı kuşatmaya çalışıyor emperyalist katil gaspcı petrol hırsızı ABD.

  4. 🐕İtə sorurlar ,niyə hürürsən ,deyir qorxuduram .
    Bəs niyə quyruqunu ,yelləyirsən ,deyir ,qorxuram .

  5. RUSSIYA DEYB VE DEYECEQ ,QOTUVUZ VARSA QELIN USTUMUZE!! VESSALAM BOW BOW LEFLAR LAZIM DEYL QELIN VE QORUN SIZI NECE SIKIRIRK!! BU QEDER!!

  6. RUSSIYA UKRAYNANI QOTUNU DAGDACAQ!! BU QACILMAZDIR!! VESSALAM!! ZELENSKIY BAYDEN BABANIN YANINA QACACAQ!! ELE ONU DESTEKLIYEN SOSKALARDA!!!!!!!

  7. Tenge gəldik bu rus 🐖 donuzlarinin xox gəlməyinden. Sesin kesinde bunlarin, onsuzda bir işe yaramirlar.

  8. Abd de çinle birlikte bizi tehdit etti . Çini yekten , bizi ortülü olarak . Hadi onuda haber yapin sıkıysa .

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler