Son Dakika Haberler

Son Dakika: #KPSS İptal Edildi! Yeni Sınav Tarihi Belli Oldu | Tv100 Haber #Haberler 2022 Haber Detay

#KPSS İptal Edildi! Yeni Sınav Tarihi Belli Oldu | Tv100 Haber 2022 #haber Son Durum #haber #haberler #haberinvarmı #haberci #habermerkezi #haberturk #habersitesi #sondakikahaber 1200 Kişi Okudu – 32 Kişi Beğendi Sende beğen… KPSS iptal edildi! Yeni sınav tarihi belli oldu. Abone ol; dünyadaki ve ülkemizdeki son gelişmelerden ilk senin haberin olsun 🔔 https://www.youtube.com/tv100/?sub_confirmation=1 Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın📢 https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını YouTube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com tv100 Canlı Yayın İzle ➤ https://youtu.be/8jEXHzMTR7s tv100 uydu bilgileri📡 TÜRKSAT 4A Frekans: 12729 Sembol: 30000 Polarizasyon: V (Dikey) tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Tivibu 47. kanaldan izlenebilir. Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/ Twitter: https://twitter.com/tv100 Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr Youtube: https://www.youtube.com/tv100 #SonDakika #Gündem #Haber #KPSS İptal Edildi! Yeni Sınav Tarihi Belli Oldu | Tv100 Haber #haberci #habermerkezi 2022’deki ekonomik durum son haberler,haber,haberglobal,son dakika haberleri,trt haber,global tv,türkiye

Son Dakika: #KPSS İptal Edildi! Yeni Sınav Tarihi Belli Oldu | Tv100 Haber #Haberler 2022 Haber Detay
Bu haber 04 Ağustos 2022 - 17:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

#KPSS İptal Edildi! Yeni Sınav Tarihi Belli Oldu | Tv100 Haber 2022 #haber Son Durum

#haber #haberler #haberinvarmı #haberci #habermerkezi #haberturk #habersitesi #sondakikahaber

1200 Kişi Okudu – 32 Kişi Beğendi Sende beğen…

KPSS iptal edildi! Yeni sınav tarihi belli oldu.

Abone ol; dünyadaki ve ülkemizdeki son gelişmelerden ilk senin haberin olsun 🔔
https://www.youtube.com/tv100/?sub_confirmation=1

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın📢
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını YouTube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

www.tv100.com

tv100 Canlı Yayın İzle ➤ https://youtu.be/8jEXHzMTR7s

tv100 uydu bilgileri📡
TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)
tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Tivibu 47. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100

#SonDakika #Gündem #Haber

#KPSS İptal Edildi! Yeni Sınav Tarihi Belli Oldu | Tv100 Haber #haberci #habermerkezi 2022’deki ekonomik durum

son haberler,haber,haberglobal,son dakika haberleri,trt haber,global tv,türkiye

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
14 ADET YORUM YAPILDI
 • Galip Gülmez4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  Ulan birde uzaya çıkacakmışız,yahu sen daha sınav yapmayı beceremiyorsun ne uzayı…!!!

 • Bilgi Yolunda4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  ŞUNUN TİPE BAK MEZUNA SAKIN KALMAYIN

 • Serkan Akbulak4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  Ben ön lisans ücretini dün yatırdım inşallah bidaha para vermem

 • ALLAHU TEALA MEKANDAN MÜNEZZEHTİR4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  Hanefi mezhepli olan Trablus’lu Ebul‑Mehâsin Muhammed El‑Kâvûkcî (Kavukcu) ‘İtikat’ta İtimad (güvence)’ adlı kitabında şöyle demiştir:

  Bil ki! Eğer birisi sana: “Kime ibâdet ediyorsun?” diye sorarsa, ona de ki: “Kendisinden başka İlâh olmayan, yeryüzünde ve gökte yer tutmayan Allâh’a ibâdet ediyorum. O mekândan ve zamandan önce vardı şimdi de olduğu gibidir.”

  Eğer sana: “Allâh nedir?“ diye sorarsa, ona de ki: “Eğer ismi hakkında sorarsan! Allâh Rahmân ve Rahîm’dir, O’nun güzel isimleri vardır. Ve Sıfatları hakkında sorarsan! O’nun Hayatı zatiyyedir ezelîdir, İlmi her şeyi kuşatmıştır, Kudreti kâmildir, Hikmeti açıktır. Görmesi ve İşitmesi de herşeyi kuşatmıştır.

  Eğer Fiili hakkında sorarsan! O mahlukatı yaratıp herşeyi yerli yerince kılmıştır. Eğer Zatı hakkında sorarsan! O cisim de değildir araz da değildir birleşik de değildir ve her ne aklına gelmişse Allâh öyle değildir. O’nun Zatı mevcuttur ve Mevcudiyeti zorunludur. O doğmamıştır ve doğurmamıştır. O’nun benzerinde hiçkimse yoktur, hiçbir şey O’nun benzeri değildir. O Gören ve İşitendir.‘Sıfatlarla vasıflanan Zata ibadet ediyorum’ diyen kimse kurtulacak mümindir.”

  Eğer sana: “Allâh’ın var olduğuna delilin nedir?” diye sorarsa, ona de ki: “Gezegenleri ve felekleri ile bu semâ (gök), nehirleri ve suları ile bu yeryüzü, türlü türlü ağaçları ve meyveleri ile bu nebâtler (bitkiler) ve birbirinden farklı şekilleri ve eylemleri ile bu hayvanlar. İşte bunların hepsi bunları Yaratana ve O’nun Vahdaniyeti’ne Ezeliyeti’ne ve Kudreti’ne delâlet (işaret) etmektedir.”

  Eğer sana: “Allâh nerededir?” sorarsa, ona de ki: “Zatı ile değil, İlmi ile her birinden haberdardır ve Kudreti ile her birinden üstündür. Her şeyde sıfatlarının eserleriyle zâhirdir ve Zatı’nın hakikatiyle bâtındır, yani kişinin O’nu kendinde tasavvur etmesi mümkün değildir. O yön ve cisimlikten münezzehtir. O hâlde O’nun sağı, solu, arkası ve önü olduğu veya Arş’ın üstünde, altında, sağında ya da solunda olduğu veya kâinatın içerisinde ya da onun haricinde olduğu denilemez. ‘O’nun mekânını O’ndan başkası bilmez.’ ”

  Kim şöyle derse: “Allâh gökte mi yoksa yerde mi bulunuyor, bilmiyorum!” o küfre girmiş olur. Çünkü bunlardan birini, O’na (Allâh’a) mekân olarak kılmış olur. Bunun üzerine sana: ‘Buna dair delilin nedir?’ diye sorarsa, ona de ki: “Zira bir yönü olmuş veya bir yönde bulunmuş olsa, bir mekânı kaplamış olur. Mekânı kaplayan her şey ise hâdistir (yokken var olmuştur). Hâdislik ise O’nun hakkında imkânsızdır.”
  Eş-Şeyh Fahruddin Bin Asekir ( Allâh rahmet etsin) şöyle buyuruyor:
  Allâh bizleri ve seni irşad (hidayet) etsin. Bil ki; Allâh-u Teâlâ’nin mülkünde bir olduğunu her mükellefin bilmesi farzdır. Allâh,alemin tümünü, ulvi alemi (semalar ve üstündekileri), süfli alemi (yerleri ve altındakileri), Arş’ı ve Kürsi’yi, semaları ve yerleri ve içindekileri ve aralarında bulunan herşeyi yaratandır. Bütün yaratıklar Allâh’ın kudretine boyun eğmiştir( mağlup olmuştur).O’nun izni olmadan bir zerre bile kımıldamaz, yaratma hususunda ortağı yoktur, mülkünde de ortağı yoktur. O diridir, fani olmaz, uykudan ve uyuklamaktan münezzehtir.Gizliyi ve aşikarı bilendir, yerde ve gökte hiçbir şey
  ondan gizlenemez, karada ve denizdeki her şeyi bilir, düşen her yaprağı da muhakkakki bilir, yerin karanlığındaki taneleri, kuru ve yaş olan her şeyi bilir,bunlarin hepsi apaçık bir kitaptadır.( Levh-i Mahfuzdadır). İlmiyle her şeyi bilir, her şeyin miktar ve sayısını bilir, dilediği her şeyi yapar, mahlukatında dilediğine göre hükmeder.Onlardan menfaat beklemez,onların zararından korkmaz, O’na vacip olan bir hak yoktur ve O’nun üzerine hüküm (emir veya yasak) yoktur.O’nun her bir nimeti ihsandır ve her musibet adalettir.Yaptıklarından sual (itiraz) edilmez, onlar (yaratıklar) sual sorulurlar. O, Mahlukattan önce vardı, O’nun öncesi ve sonrası yoktur, altı ve üstü de yoktur, sağı ve solu da yoktur, önü ve arkası da yoktur. Parçalardan ve cisimlerden münezzehtir. O’na ne zaman, nerede ve nasıl vardı denmez.O, mekan yokken vardı, kâinatı ve zamanı yaratandır. Zamanla vasfedilmez ve O’na mekan tahsis edilmez.
  Bir şey onu diğer şeyden meşgul etmez. Hayal ile O’na ulaşılamaz, akıl ile idrak edilmez, zihinde tahsis edilmez, nefislerde misillenmez, hayalde tasavvur edilmez, akılda zatı bir şeye benzetilmez, düşünce ve hayalle erişilmez
  Allâh-u Teâlâ “Eş-Şurâ” Sűresinin 11. âyetinde şöyle buyuruyor:
  لَيْسَ كَمِثْلِه۪ شَيْءٌۚ وَهُوَ السَّم۪يعُ الْبَص۪يرُ
  Anlamı : “Hiç bir şey O’na (Allâh) benzemez. O (Allâh), işiten ve görendir”

 • KRAL A4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  Agziyla kus tutarsa bu hukumete kimse guvenmiyor . Dusun artik yakamizdan .

 • aynenmoruque4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  Meali; yandaş gardaşlarımıza verdiğimiz cevap anahtarında kaydırma yapmışız, o yüzden mevki makam sahibi olamayacaklar. O yüzden iptal ediyoruz.

 • sergio erns4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  ALT YAZİLARDA ACİKLAMALARDA SUREKLİ İHRACAT REKOR KİRDİ,EKONOMİ BUYUYOR,TURKİYE BUYUYOR YAZİYOR KİME BUYUYOR BU EKONOMİ ,İSCİYİ SOMURUYORLAR ULKEDE CALİSİRKEN MİLLET GECİNEMİYOR BOYLE İSMİ OLUR KARDESİM

 • sergio erns4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  KİMBİLİR UCU NERELERE GİTTİ SORUMLULAR ACİKLANSİN ,KİM ,KİME NE İCİN BU SORULARİ SİZDİRMİS ACİK VE NET BİR SEKİLDE ACİKLAYİN.

 • sergio erns4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  MADEM KURUMLAR SAYGİN VE GUVENİLİR OYLEYSE TUİK SEPETİNDEKİ FİYATLAR NEREDEN ALİNİYOR ACİKLASİN BİZDE ALALİM UCUZ UNRUNU!!!!!!! HAYDİ BAKALİM

 • mehmet aydogan4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  Bir sınavı bile yapamıyonuz lan.şu hale bak

 • zara far4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  İyi de 2010 mağdurları var ortada, artık bu kurum güvenilirliğini kaybetmiştir.

 • Derin Deniz4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  Keşke kpss başvurusu yapmayanların başvurusu da alınsaydı

 • Brian Oconner4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  Sorular Yediiklim yayıncılık kitapciginda ne geziyor satıldığı belli oldu boşuna yalan söylemeyin parasını aldılar sonra hemen Yeni başkan atadilar eski başkan yetkili değilmiş kimi kandırıyorsunuz

 • Murat yıldız4 Ağustos 2022 / 17:40 Cevapla

  Milli serveti ziyan edenlerin Allah belasını versin

 • POPÜLER FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  İLGİLİ HABERLER
  Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler