#Mezarlık İçin İş Makinesinin Altına Yattı, Haklı Çıktı: Kemikler Göründü – TGRT Haber 2022 #haber Son Durum

#haber #haberler #haberinvarmı #haberci #habermerkezi #haberturk #habersitesi #sondakikahaber

3100 Kişi Okudu – 44 Kişi Beğendi Sende beğen…

Bolu’da mahalle mezarlığından yol geçmesini engellemek isteyen vatandaşlar, iş makinelerinin altına yattı. Geniş güvenlik önleminin alındığı bölgede Belediye Başkanı Tanju Özcan ile görüşen mahalle muhtarı, direnmekten vazgeçtiklerini söyleyerek çalışmaları izledi.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#bolu #mezarlık #işmakinesi

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

#Mezarlık İçin İş Makinesinin Altına Yattı, Haklı Çıktı: Kemikler Göründü – TGRT Haber #haberci #habermerkezi 2022’deki ekonomik durum

son haberler,haber,haberglobal,son dakika haberleri,trt haber,global tv,türkiye

6 thoughts on “Son Dakika: #Mezarlık İçin İş Makinesinin Altına Yattı, Haklı Çıktı: Kemikler Göründü – TGRT Haber #Haberler 2022 Haber Detay”
  1. O TELEFONUN UCUNDA KİM VARSA EĞER 🤬.. HARBİ ADAM DEĞİL MİŞ ..
    ETEK GİYİP GEZSİN BOLU DA 🤬 .
    TÜRKİYE DE İŞİ EHİL OLAN KİŞİYE VERMEZSENİZ 😱 İŞTE BÖYLE REZİLCE KONUŞUR . O MEZARLIK ALANI TAŞINA BİLİNİR ?? BUNDAN HABERİ BİLE YOK TUR O KİŞİNİN .
    BÜTÜN DÜNYA DA UYGULANAN BİR OLAY DIR MEZARLIK TAŞIMA İŞİ .

  2. Benim dedem böyle bir yere gömüldü. Zemin ile zeminin tam ucu ortasına gömüldü. Aşağısı 100 mt re kadar uçurum daha aşağısında su geçiyor.. dedemin cesedini tutan zemindir. Zemin cesedi Bırakmıyor. Bıraksa dışarda kalıp kokacak. Toprak kayması olursa yuvarlanır. Suyun içine düşer. Benim dedem Zalim bir adamdı. Allah onu götürsün. Bi daha getirmesin..türkiye nin doğu anadolu bolgesinde bide güney doğu anadolu bölgesinde insanlar insanları aldatan cahillerdir. Bu cahiller burada bu insanlara tam 85 yıldır. Bela olmuş. Ama yaratıcı bunların belasını verecek. Bunların zekası dahil Vucutları 45 yıl geri gidecek.. sonra tüyecem. Çünkü bu insanlar bedenen aslı olduğu insanlar olacak. Bu insanların anneleri babaları çocukları oraya buraya koşup zeka çalıyor bu insanlar. çalınanın zekasını imha etmeye çalışan insanlardır. Yaratıcı bile insanın kendi aklına saygı göstermiştir. Ama bu vahşilerin zekası dahil 45 yıl geri gittiği zaman bu insanlar insan olduklarını hatırlayacaklar. Minicik olacaklar. Zeka dahil sesleri kesilecektir. Türkiyede saygı sevgi hoşgürü vb akıl ile duygulara zarar veren türkiyenin doğu anadolu bölgesi ile güney doğu anadolu bölgesidir. Anne baba dahil ben bu insanlara hakkımı helal etmiyorum. Ülkeler arasında sukunet olursa almanya ingiltere italya rusya hollanda ben bunlardan birine gidecem. Almanya iyidir. Bingöl🇹🇷♥️)

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler