#MÜLTECİ SORUNU NEREYE? İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU TGRT HABER’DE CANLI YAYINDA! – ANKARA GÜNDEMİ 2022 #haber Son Durum

#haber #haberler #haberinvarmı #haberci #habermerkezi #haberturk #habersitesi #sondakikahaber

5516 Kişi Okudu – 164 Kişi Beğendi Sende beğen…

Türkiye’nin tartıştığı kaçak mülteciler sorunu nasıl çözülecek, istila söylemi gerçek mi? Hükümet Suriyeli sığınmacılar için hangi adımları atacak, mülteciler nasıl gönderilecek? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu TGRT Haber canlı yayınında Ankara Temsilcimiz Ercan Gürses’in soruları cevaplıyor…

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#süleymansoylu #ercangürses #mültecisorunu

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

#MÜLTECİ SORUNU NEREYE? İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU TGRT HABER’DE CANLI YAYINDA! – ANKARA GÜNDEMİ #haberci #habermerkezi 2022’deki ekonomik durum

son haberler,haber,haberglobal,son dakika haberleri,trt haber,global tv,türkiye

39 thoughts on “Son Dakika: #MÜLTECİ SORUNU NEREYE? İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU TGRT HABER’DE CANLI YAYINDA! – ANKARA GÜNDEMİ #Haberler 2022 Haber Detay”
  1. sayın Bakanım , şehirler arası taşıma işlerini kamiyornlardan trenlere kaydırma yapılabilinirse çok daha ekonomik mal transferi ve daha az trafik olacaktır.

  2. 100 terörist amanoslara nasil sizicak Türk ordusu Türk polisi yokmu sinirda ?Dronlar var Siha var

  3. Suleyman sende gideceksin suriyelilerde gidecek. İdlibde beraber ağlarsınız artık üüüü diye. Millet kan ağlıyor bu fındık ne konuşuyor

  4. Eeyyy gidi süleyman kudurdukca dibe batıyorsun, Türk milletinin bu bölgeye gelmesini suriyelilerin gelmesi ile bir tutan bir zavallısın sen biz buraya sırtımızda çuval elimizde bavulla mi geldik ulan elimizde kan damlayan kılıcımız kurt başlı tuğlarimiz ile geldik senin dedelerin nasil geldi bilmem tabi. Bir de devlet bakanı ne diyor godomanlarin fabrikalarinda sigortasız ucuza çalıştırdıkları suriyeliler için onlar gidince yalvaracaksiniz keşke göndermeseydiniz diye diyor şu ulkenin düştüğü hale bak devletten para kaçırıldığını insanlarin köle gibi kullanıldığını bildigini göz yumduğunu söyleyen bir bakan var 2023de senin gidişin hepsinden daha görkemli olacak! Bedevi kültürün köleliğe göz yumarken yalandan insanlık edebiyati yapman da senin ne çeşit bir figüran oldugunu ortaya koyuyor twitterda youtubede hiçbir fetocu pkkli abdli ab yandaşının suriyeliler dönsün dediğini görmüyoruz hepsi kalsinlar diyor senin gibi boşa yirtinma isid lideri bagdadi de abdyi tehdit ediyordu sonra gördük ki abdnin bilmem nesiymiş! Bu millet tepki göstermeseydi hepsi kalacaktı tepki olunca tutuştun değil mi sulo seni o 10 15 otobus suriyeliyi göndermek de kurtarmayacak. Bot hesaplar diyorsun ulan biz sokakta görmüyor muyuz suriyelisini afganini sen kimi kandırıyorsun trollerin bile inanmiyor sana!

  5. Bu üslupla esnaf bile olamayacak adam gel gör ki içişleri bakanı olmuş. Madem Ümit Hoca’ya söylediğin sözler ifade özgürlüğüne giriyor o zaman aynını sana iade ediyorum seni “Adam yerine koymam” “İnsan yerine koymam” “Hayvandan aşağı birisin”

  6. 1 yıl daha durun bakalım o koltukta seneye mültecilerle beraber gondercez sizi

  7. 18 yaşındayım üniversite 1’ci sınıf öğrencisiyim inşallah seçimde ZİLLETE GEREKEN DERSİ SANDIKDA VERECEĞİM. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣❤️🇹🇷.

  8. AK PARTİ 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣❤️🇹🇷CUMHUR İTİFAKI 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣❤️🇹🇷.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler