Son Dakika Haberler

Son Dakika: #SON DAKİKA! KPSS İptal Edildi! #Haberler 2022 Haber Detay

#SON DAKİKA! KPSS İptal Edildi! 2022 #haber Son Durum #haber #haberler #haberinvarmı #haberci #habermerkezi #haberturk #habersitesi #sondakikahaber 8037 Kişi Okudu – 90 Kişi Beğendi Sende beğen… Henüz Abone Değilseniz, Türkiye ve Dünya’dan En Güncel Haberler İçin Haber Global’e Abone Olun: https://www.youtube.com/channel/UCtc-a9ZUIg0_5HpsPxEO7Qg?sub_confirmation=1 Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: https://www.youtube.com/channel/UCtc-a9ZUIg0_5HpsPxEO7Qg/join https://haberglobal.com.tr/ https://www.facebook.com/HaberGlobal/ Tweets by HaberGlobal https://www.instagram.com/haberglobal/ Abone Olun ► https://bit.ly/2FnCDeW Haber Global Frekans Bilgileri; Digiturk 47. Kanal D-Smart 42. Kanal Tivibu 46. Kanal Kablo TV 71. Kanal (HD) Kablo TV 910. Kanal (SD) Turkcell TV+ 46. Kanal Türksat 3A HD Frekans: 12685Mhz Pol:H S.Rate:27500 FEC:2/3 Türksat 4A SD Frekans: 12379Mhz Pol:V S.Rate:27500 FEC:3/4 #haber #gündem #sondakika #SON DAKİKA! KPSS İptal Edildi! #haberci #habermerkezi 2022’deki ekonomik durum son haberler,haber,haberglobal,son dakika haberleri,trt haber,global tv,türkiye

Son Dakika: #SON DAKİKA! KPSS İptal Edildi! #Haberler 2022 Haber Detay
Bu haber 04 Ağustos 2022 - 14:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

#SON DAKİKA! KPSS İptal Edildi! 2022 #haber Son Durum

#haber #haberler #haberinvarmı #haberci #habermerkezi #haberturk #habersitesi #sondakikahaber

8037 Kişi Okudu – 90 Kişi Beğendi Sende beğen…

Henüz Abone Değilseniz, Türkiye ve Dünya’dan En Güncel Haberler İçin Haber Global’e Abone Olun: https://www.youtube.com/channel/UCtc-a9ZUIg0_5HpsPxEO7Qg?sub_confirmation=1

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCtc-a9ZUIg0_5HpsPxEO7Qg/join

https://haberglobal.com.tr/
https://www.facebook.com/HaberGlobal/

https://www.instagram.com/haberglobal/

Abone Olun ► https://bit.ly/2FnCDeW

Son Dakika: #Erdoğan’dan YSK’ya Talimat Gibi Mesaj! | KRT Haber #Haberler 2022 Haber DetaySon Dakika: #Erdoğan’dan YSK’ya Talimat Gibi Mesaj! | KRT Haber #Haberler 2022 Haber Detay

Haber Global Frekans Bilgileri;

Digiturk 47. Kanal
D-Smart 42. Kanal
Tivibu 46. Kanal
Kablo TV 71. Kanal (HD)
Kablo TV 910. Kanal (SD)
Turkcell TV+ 46. Kanal
Türksat 3A HD Frekans: 12685Mhz Pol:H S.Rate:27500 FEC:2/3
Türksat 4A SD Frekans: 12379Mhz Pol:V S.Rate:27500 FEC:3/4

#haber #gündem #sondakika

#SON DAKİKA! KPSS İptal Edildi! #haberci #habermerkezi 2022’deki ekonomik durum

son haberler,haber,haberglobal,son dakika haberleri,trt haber,global tv,türkiye

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
39 ADET YORUM YAPILDI
 • Ramazan Enes BALCI4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Bence DGS de iptal edilmeli ben sınavı yaptım ama sınava şaibe girmiştir artık çünkü o sınavda da sorumlu olan kişi de Halis Aygün idi Önlisans ertelenmişse DGS de iptal olmalı

 • ALLAHU TEALA MEKANDAN MÜNEZZEHTİR4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Hanefi mezhepli olan Trablus’lu Ebul‑Mehâsin Muhammed El‑Kâvûkcî (Kavukcu) ‘İtikat’ta İtimad (güvence)’ adlı kitabında şöyle demiştir:

  Bil ki! Eğer birisi sana: “Kime ibâdet ediyorsun?” diye sorarsa, ona de ki: “Kendisinden başka İlâh olmayan, yeryüzünde ve gökte yer tutmayan Allâh’a ibâdet ediyorum. O mekândan ve zamandan önce vardı şimdi de olduğu gibidir.”

  Eğer sana: “Allâh nedir?“ diye sorarsa, ona de ki: “Eğer ismi hakkında sorarsan! Allâh Rahmân ve Rahîm’dir, O’nun güzel isimleri vardır. Ve Sıfatları hakkında sorarsan! O’nun Hayatı zatiyyedir ezelîdir, İlmi her şeyi kuşatmıştır, Kudreti kâmildir, Hikmeti açıktır. Görmesi ve İşitmesi de herşeyi kuşatmıştır.

  Eğer Fiili hakkında sorarsan! O mahlukatı yaratıp herşeyi yerli yerince kılmıştır. Eğer Zatı hakkında sorarsan! O cisim de değildir araz da değildir birleşik de değildir ve her ne aklına gelmişse Allâh öyle değildir. O’nun Zatı mevcuttur ve Mevcudiyeti zorunludur. O doğmamıştır ve doğurmamıştır. O’nun benzerinde hiçkimse yoktur, hiçbir şey O’nun benzeri değildir. O Gören ve İşitendir.‘Sıfatlarla vasıflanan Zata ibadet ediyorum’ diyen kimse kurtulacak mümindir.”

  Eğer sana: “Allâh’ın var olduğuna delilin nedir?” diye sorarsa, ona de ki: “Gezegenleri ve felekleri ile bu semâ (gök), nehirleri ve suları ile bu yeryüzü, türlü türlü ağaçları ve meyveleri ile bu nebâtler (bitkiler) ve birbirinden farklı şekilleri ve eylemleri ile bu hayvanlar. İşte bunların hepsi bunları Yaratana ve O’nun Vahdaniyeti’ne Ezeliyeti’ne ve Kudreti’ne delâlet (işaret) etmektedir.”

  Eğer sana: “Allâh nerededir?” sorarsa, ona de ki: “Zatı ile değil, İlmi ile her birinden haberdardır ve Kudreti ile her birinden üstündür. Her şeyde sıfatlarının eserleriyle zâhirdir ve Zatı’nın hakikatiyle bâtındır, yani kişinin O’nu kendinde tasavvur etmesi mümkün değildir. O yön ve cisimlikten münezzehtir. O hâlde O’nun sağı, solu, arkası ve önü olduğu veya Arş’ın üstünde, altında, sağında ya da solunda olduğu veya kâinatın içerisinde ya da onun haricinde olduğu denilemez. ‘O’nun mekânını O’ndan başkası bilmez.’ ”

  Kim şöyle derse: “Allâh gökte mi yoksa yerde mi bulunuyor, bilmiyorum!” o küfre girmiş olur. Çünkü bunlardan birini, O’na (Allâh’a) mekân olarak kılmış olur. Bunun üzerine sana: ‘Buna dair delilin nedir?’ diye sorarsa, ona de ki: “Zira bir yönü olmuş veya bir yönde bulunmuş olsa, bir mekânı kaplamış olur. Mekânı kaplayan her şey ise hâdistir (yokken var olmuştur). Hâdislik ise O’nun hakkında imkânsızdır.”
  Eş-Şeyh Fahruddin Bin Asekir ( Allâh rahmet etsin) şöyle buyuruyor:
  Allâh bizleri ve seni irşad (hidayet) etsin. Bil ki; Allâh-u Teâlâ’nin mülkünde bir olduğunu her mükellefin bilmesi farzdır. Allâh,alemin tümünü, ulvi alemi (semalar ve üstündekileri), süfli alemi (yerleri ve altındakileri), Arş’ı ve Kürsi’yi, semaları ve yerleri ve içindekileri ve aralarında bulunan herşeyi yaratandır. Bütün yaratıklar Allâh’ın kudretine boyun eğmiştir( mağlup olmuştur).O’nun izni olmadan bir zerre bile kımıldamaz, yaratma hususunda ortağı yoktur, mülkünde de ortağı yoktur. O diridir, fani olmaz, uykudan ve uyuklamaktan münezzehtir.Gizliyi ve aşikarı bilendir, yerde ve gökte hiçbir şey
  ondan gizlenemez, karada ve denizdeki her şeyi bilir, düşen her yaprağı da muhakkakki bilir, yerin karanlığındaki taneleri, kuru ve yaş olan her şeyi bilir,bunlarin hepsi apaçık bir kitaptadır.( Levh-i Mahfuzdadır). İlmiyle her şeyi bilir, her şeyin miktar ve sayısını bilir, dilediği her şeyi yapar, mahlukatında dilediğine göre hükmeder.Onlardan menfaat beklemez,onların zararından korkmaz, O’na vacip olan bir hak yoktur ve O’nun üzerine hüküm (emir veya yasak) yoktur.O’nun her bir nimeti ihsandır ve her musibet adalettir.Yaptıklarından sual (itiraz) edilmez, onlar (yaratıklar) sual sorulurlar. O, Mahlukattan önce vardı, O’nun öncesi ve sonrası yoktur, altı ve üstü de yoktur, sağı ve solu da yoktur, önü ve arkası da yoktur. Parçalardan ve cisimlerden münezzehtir. O’na ne zaman, nerede ve nasıl vardı denmez.O, mekan yokken vardı, kâinatı ve zamanı yaratandır. Zamanla vasfedilmez ve O’na mekan tahsis edilmez.
  Bir şey onu diğer şeyden meşgul etmez. Hayal ile O’na ulaşılamaz, akıl ile idrak edilmez, zihinde tahsis edilmez, nefislerde misillenmez, hayalde tasavvur edilmez, akılda zatı bir şeye benzetilmez, düşünce ve hayalle erişilmez
  Allâh-u Teâlâ “Eş-Şurâ” Sűresinin 11. âyetinde şöyle buyuruyor:
  لَيْسَ كَمِثْلِه۪ شَيْءٌۚ وَهُوَ السَّم۪يعُ الْبَص۪يرُ
  Anlamı : “Hiç bir şey O’na (Allâh) benzemez. O (Allâh), işiten ve görendir”

 • Eda4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Yeni gelen eskisinden daha mı iyi olacak. Yeni geleni de bir araştırın derim. Bir tarikat liderine yazdığı övgü dolu bir tiviti çıktı ortaya . Tabi şimdi onu gizlemiş ÖSYM’nin başına geçince.

 • SbnmS SYM4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  KPSS için gelen bi kız 1 dakika kala almadılar içeri üzülmüştü bak onun ahı tuttu

 • Hidayet Nuru4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  vay be sinavi kaciranlar ne mutlu olmuslardir bunula kalmaz olay buyuyecek baska kurumlara da sicrrar gibi gorunuyor cunku bu bilincli bi paylasim yoksa sorular birebir ayni olmazdi .osym gorevlileri muebbed yemeli arkadas bu ne sadece gorevden almak yeter mi oyun mu oynuyoruz

 • nurr4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  insanların emeklerinin bu kadar basit olması işte.Umrunuzda değil emek veren insanlar

 • Mehmet Han4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  ülkede yapılan son 30 yıllık bütün sınavlar kontrole edilmeli…30 yıllık memurlar bile tekrar mülakata alınmalı şüpheli memurlar mahkum edilmeli hakları alınmalı 30 yıllık maaşları da faizleri ile ödetilmeli…HAKLARINI çaldıkları insanlara

 • Ahmet Tektaş4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Sınav yerleri değişir mi

 • Elif A.4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Eğitim Bilimleri de iptal mi?

 • Melek Aydın4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Olması gereken buydu zaten en doğru karar verildi.

 • Aslıhan Ünal4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Bence kitapçıklarda incelensin hiçbir karalama yapmadan işaretleyip fulleyenler de sorgulansın. Sözüm meclisten dışarı belki tamamen tesadüfi çalıştığı yerlerden çıktı ama bununda gözardı edilmemesi lazım.

 • Brawl Masters4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Ulan cumhurbaşkanına sormadan tuvalete bile gidemiyorsunuz. İlla ki Cumhurbaşkanının talimatıyla mı olması gerekiyor herşeyin?

 • Mehmet Tekin4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Bunlarin yapaca is bu kadar olur millet taa nerelerden geliyo sinav icin ülke batti ya resmen fetret devri

 • Deniz Özçakıcı4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  3,5 üst oynadık alt geldi gene! Şike var abi,şikeyi yapanda federasyonun ta kendisi!

 • arda arda4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  kardeşim ilçelerden birsürü insan zar zor şehirlere geldi sınava girdi şimdi tekrar bir eziyet

 • systemfactory4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  sınavı bile beceremiyorlar yandaşlara veriyorlar soruları hayatınız hikaye be,ne istifa var ne bişey

 • Tugay Karakaya4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Buyuk ihtimal ile Ekim olur napalim bnde 15 gün izin alırım askerlikten yapcak birşey yok

 • Coskun Mustafa4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Bu işin sorumluları kim ise bu şerefsizlere hesap sorulmalıdır..hangi vatan hainleri bukadar cok evladımızın kaderiyle oynadı

 • Mustafa4 Ağustos 2022 / 14:39 Cevapla

  Yıllardır şikayet var şimdi mi aklınız başınıza geldi

 • POPÜLER FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  İLGİLİ HABERLER
  Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler