#Türkiye’de Konuşuldu Komşu’da Gerçek Oldu – Ekrem Açıkel İle Ana Haber 2022 #haber Son Durum

#haber #haberler #haberinvarmı #haberci #habermerkezi #haberturk #habersitesi #sondakikahaber

7759 Kişi Okudu – 234 Kişi Beğendi Sende beğen…

Yunanistan Başbakanı Kyriakos Miçotakis son yaptığı açıklama ile ülkesinde 1 Mayıs’tan itibaren asgari ücreti artıracaklarını duyurdu. Bu son bir yıl içerisinde yapılacak ikinci artış olacak.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#haber #gündem #sondakika

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

#Türkiye’de Konuşuldu Komşu’da Gerçek Oldu – Ekrem Açıkel İle Ana Haber #haberci #habermerkezi 2022’deki ekonomik durum

son haberler,haber,haberglobal,son dakika haberleri,trt haber,global tv,türkiye

By aslankoz

Merhaba ben aslan sizlere bilgiler sunmak için burdayım sizlerde değerli yorumlarınız bekliyorum.

38 thoughts on “Son Dakika: #Türkiye’de Konuşuldu Komşu’da Gerçek Oldu – Ekrem Açıkel İle Ana Haber #Haberler 2022 Haber Detay”
 1. TR TC Can EYT TR TC Can EYT TR 90 EYT NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE TÜRK ATATÜRK Can EYT TR 90 EYT
  Türk Can B PAŞAM Can EYT TR TC Can EYT TR 90 EYT

 2. Ekrem bbey eskiden sizii gerçekleri söylemeyen bir kanal personeli olarak biliyordum. Ama artık yanıldığımı gördüm. Siiz iyi bir havercisiniz.doğruları söylemekten vazgeçmeyin lütfen.

 3. Şimdi bunu Türkiye ile bağdaşıyorsun bu manipülasyondan başka bişey değil Avrupa birliği ülkeleri bazında! Vasat’ın vasatı demek Avrupa birliğinde.
  Şöyle bir durumda var batmış yunan diyorlar aldıkları asgari ücret Türkiye ile baz alındığında yüksek bir ücret idareciler bunu düşünmeli!
  Kaldı ki Türkiye’de asgari ücret e az 500€ olmalıdır. Bu arada asgari ücretten alınmayan vergi firma sahiplerine yaradı bu aşikar. AGİ (asgari geçim indirimi ) payını çalışanına vermeyen kaç bin firma var. Bu konuda en ufak bir denetim yok.
  Buda başka bir konu.

 4. zaam gelse ne olacak onu anlamadım ekrem bey, zaamla birlikte giderleri artan işletmeler otomatik zaam yapıcak devlet kurumlarıda dahil vergiler artıcak buna bağlı elektrik vs artar ee ne oldu zaam aldık

 5. Bunu böyle anlatınca makosen desenli koltuk kazandın ha açlık deyincede sizin doğanız gereği açsınız!!!

 6. Ara zam isteyen kim yakit gida akaryakit bunlara mudahale etsin indirsin ortaklarmi ne hic ellemiyor ustune vergi indirimi ssk destegi vs onlari desteliyorlar 2023 te oyuda onlardan isterler artik. Halktan degil..

 7. Devlet asgari ücrete zam yapsa a dan z ye herşeye zam gelir asgari ücrete yapılan zam buhar olur

 8. gerçekten zeka sorunu var ulan asgari ücret 10binlara yapsalar ekmekten ulaşıma fabrikadaki ürütime tüm ürünlere anında farkı yansıcak bu kadar körmüsünüz fiyat artışlarına çözüm için asgari ücreti konuşmak bile akıl mantık dışı zaten asgari ücrete zam demek otomatik şekilde fiyat artışı demek 😉

 9. Senin yerine başkası sunsa bu haberi daha çok oy toplardı. Anlatma tarzından dolayı konuyu hiç anlamadı billahi

 10. Ya bu sunucu chp agzila konusuyor hic sevmiyorum bunu bide sanki komsu ekonomisi güllistan gibimis gibi abuk subuk seyler söylüyor. YouTubeda bir cok yunanistandan videolar var insanlar ekmek bulamiyor sokakda yasiyorlar kendi insanlari bile sanki asgari ücret yaptilar diye bir 💩 mu oldu. Adamlarin dis borclari acmis gidiyor insanlarin beynini bulamayan dogru dürüst haber yapin.

 11. Asgari ücrete zam yapılmasına yapılsın. ama zam birdaha yaparlar bu firmalar herkes serbest ekonomi diye başta gıda ve envayi çeşit ürüne yine baş döndüren zam yaparlarlar zam yapılmadan enflasyonu dusurmeleri lazım .buda Türkiye’de ilk olsun ,belki benim söylediğim hayal ama gerçekleşmemisi şart olan konu bu enflasyonu durduracak tek güç devlet politikası.millet suskun beklemede bu ağır şartlar nereye varacak ? Mili seferberlik yapılmalı gerekirse zam yapan firmalara kayyum atanmali hiç kimsenin malı halkın üzerinde hak iddiâ etmemeli!

 12. Senin galeyanina gelen vatandaş mallara hücum.ediyor ,firsatcilarda hemen zam yapıyor, hükümet uyuyor ,vatandaş sövüyor…. yeminle domino gibi !👏

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler