#Zelenski Yunan Kanalında Türkiye’yi Eleştirdi – TGRT Haber 2022 #haber Son Durum

#haber #haberler #haberinvarmı #haberci #habermerkezi #haberturk #habersitesi #sondakikahaber

5531 Kişi Okudu – 196 Kişi Beğendi Sende beğen…

Zelenski, Yunanca tercüme edilmiş şekli ile demecinde,“Türkiye, bir yandan arabulucu ve önemli adımlarla Ukrayna’yı destekliyor. Ancak diğer yandan Rusya ile ilgili turistik programlar hazırlıyor. Bu adil değil, bu çifte standart. Bu nedenle böylesi ihtimaller için Türkiye’nin dikkatini çekiyorum. Tercih yapılmalı. Doğrudan yana mısınız, yoksa değil misiniz?” dedi. Zelenski ayrıca, “Türkiye’den de Yunanistan’dan da destek görüyoruz. Yardımlar alıyoruz ve müteşekkiriz. Ancak her iki ülkeye de bazı sorularımız var” ifadelerini de kullandı. Sadece Ukrayna’nın kontrolündeki bölgelerde tahrip olan bina ve altyapı tesislerindeki zararın 60 milyar doları geçtiğini belirten Zelenski, bu savaştan devletin 600 milyar, özel sektörün ise 1 trilyon Dolar civarında zarara uğradığının tahmin edildiğini söyledi.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#zelenski #yunan #türkiye

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

#Zelenski Yunan Kanalında Türkiye’yi Eleştirdi – TGRT Haber #haberci #habermerkezi 2022’deki ekonomik durum

son haberler,haber,haberglobal,son dakika haberleri,trt haber,global tv,türkiye

39 thoughts on “Son Dakika: #Zelenski Yunan Kanalında Türkiye’yi Eleştirdi – TGRT Haber #Haberler 2022 Haber Detay”
 1. Sabri Kudurdun
  tamam ….
  bak gözden kaçırma
  çifte standart olamaz
  göster ama anlaşılsın

 2. eeee kendisinin komedyen olduğu dönemde Erdoğanla belden aşağı dalga geçiyordu sonra savaş başladı Bayraktarlar yüzünden Türkiye sevdalısı oldu şimdi batı dan ağır silah desteği görünce pergel 360 derece döndü yine Türkiye aleyhtarı oldu!
  yaaa Allah aşkına Türk’ün turkten başka dostu yoktur kelimesi her seferinde gerçekliğini kanıtlıyor
  kimse “o bizim dostumuzdu o bizim muttefikimizdi” diye boş yapmasın

 3. Ne alaka Türkiye Ukrayna için elinden geleni yaptı zelensky bence Türkiye yi tam olarak bu savaşın içine sokmaya çalışıyor bu politikayı çaylaklar yapar denge politikası yapması lazım ya savaşı bitirmek istiyecek yada daha fazla kan dökülmesine müsaade edecek en başından yaptığı hatalı siyaseti Türkiye nin üzerine yıkmaya çalışması çok acemice

 4. TÜRKİYE ekonomisini düşünmek zorunda… Oda ülkesini insanını düşünüp savaşa girmeseymiş… Onlar istiyor Türkiye batsın gelip bölüşsünler… 🐺🇹🇷🤘

 5. Zelenski de bana göre dansözden farksız netarafa kıvırıyor belli değil..Kusura bakmasın ama cinsel organı ile piyano çalan bir komedyeni cumhurbaşkanı olduğu için ciddiye alamam önce düzgün bir geçmişi olsun sonra adam olsun.

 6. Yıllardır afganistan, çeçenistan, bosna ırak, suriye, yemen filistin arakan Doğu Türkistan Libya, Lübnan, mısır, pkk sorunu var acaba siz bu zulümlere sebep olan hangi devlete tavır aldınız veya onlarla ilişkini,i kestiniz söyler misin

 7. Duz deyir də ukraynalilar oldurulur şikəst qalir.Ruslar ise Turkiyede istirahet edirler

 8. Война это понятно причём тут туристы веками идёт русским туристы в Турцию они чем виноваты это Война и Украинцы тоже едут как туристы в Турции и что россия же не говорят не пускайте Украинцев ? Не надо простой народ трогать.

 9. AKTORE VERILEN SOYLENEN GOREVLERI YERINA GETIRIYOR AMERIKAN DERIN DEVLETI KURESILCILER TARAFINDAN

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler