#Üç Öğüt-Üç Nasihat, Mesneviden Hikayeler, Mustafa Üftadeoğlu #hikayeler 2022

#hikayeler #korkuhikayeleri #başarıhikayeleri #hikaye #kısahikayeler #dinihikayeler #anlamlıhikayeler

3 Kişi Okudu – 2 Kişi Beğendi Sende beğen…

Üç Öğüt-Üç Nasihat, Mesneviden Hikayeler, Mustafa Üftadeoğlu

Sanatla Dopdolu Bir Hayat Dileriz…

Kanalımızda; Kültür, sanat, hikâye, masal ve rüya yorumları ilgili konuları işlemekteyiz. Sanata ve edebiyata önem vermeyen toplumların davranışlarında incelik, saygı kültürünün gelişmiş olmadığını görmekteyiz. İnsanların duyguları dillerine yansır. Biz Konak TV kanalı olarak sizlerin şiir, hikâye ve sanatsal yazılarınızın seslendirilmesini ve dünyaya ulaştırılmasını hedefliyoruz. Gerek sizlerin seslendirmiş olduğunuz videolarınızı gerekse şiir ve hikayelerinizi seslendiriyoruz. Bu kanal sizin kanalınızdır. Lütfen paylaşalım, tavsiye edelim ve abone olalım…
Tarih boyunca, çeşitli tür ve biçimlerdeki sanat ve kültür, toplumlarımızın gelişiminin bir parçası olmuştur. Festivaller, el sanatları, yemek ve şarkılar, insan ve doğa arasındaki, nesiller içindeki ve arasındaki bağlarla ilgili hikayeler ve bilgiler getiriyor ve gezegendeki insanlar arasında aidiyet duygusu için hayati önem taşıyor.
Sanat, toplumların ve orada yaşayan insanların oluşumunu ve gelişimini etkilediği için eş zamanlı olarak değişim rüzgarlarını yakalamak için eşsiz bir imkana sahiptir. Kelimelerin yetersiz kaldığı mesajları, fikirleri, ifadeleri gerçekleştirme ve aktarma potansiyeline sahiptir. İnsanların kalbine ve bedenine doğrudan bağlanabilir, bazen zihinden daha fazla bağlantı kurabilir, bu da sanatın zihniyetleri diğer iletişim biçimlerinden daha derin bir şekilde değiştirmesini sağlar.
Dünyadaki pek çok insan için sanat ve kültür, doğa, insanlar arasındaki ilişkilerin anlaşılması da dahil olmak üzere, manevi inanç sistemleriyle yakından bağlantılıdır.
Kanallarımız:
http://www.kalpleringulu.com​
https://www.youtube.com/channel/UCqxv…​

Farklı Rüya Yorumları
https://www.youtube.com/channel/UCqxv…​

Bir Yastıkta Bir Ömür (Aile Kanalı)
https://www.youtube.com/channel/UC9iSuYyzN3QysU2CukA248w

Yorumlarda Fikirlerinizi Belirtmeyi Unutmayınız…

Kanalımıza Abone Olmayı ve Bildirimleri Açmayı Unutmayınız…

#Üç Öğüt-Üç Nasihat, Mesneviden Hikayeler, Mustafa Üftadeoğlu #hikaye 2022

hikaye,hikayeler,sihirli hikayeler,hikayeler masallar,masal hikayeleri dinle,hikayeleri masal hikayeleri,prens ve prenses hikayeleri

By Huseyincetin

ben hüseyin haber detay sitesinde görev alıyorum son dakika habelerle ilgili yazılar yazıyorum. Sizlerinde fikirlerini yorumlarını sitemize bekliyorum.

One thought on “#Üç Öğüt-Üç Nasihat, Mesneviden Hikayeler, Mustafa Üftadeoğlu #Hikayeler 2022 Haber Detay”

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler