#BİTCOİN!!!- SON DURUM!!! #btc #bitcoin #kriptopara 2022 #kriptoparahaberleri

#kriptopara #kriptoparahaberleri #kriptoparahaber #kriptoparadunyasi

2660 Kişi Okudu – 188 Kişi Beğendi Sende beğen…

BİNANCE Referans Linkim : %20 referans link indirimi; https://accounts.binance.com/tr/register?ref=111420020

Kripto Para Avcısı sosyal medya hesapları ve sohbet platformlarında yer alan bilgi ve analizler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu platformlarda yer alan hiç bir içerik yönlendirici nitelik taşımamaktadır. Bu nedenle sadece platformlarda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun olmayabilir.

Kripto Para Avcısı platformlarında yer alan her türlü içerik, bilgi, araştırma, görüş, yorum, tavsiyeler genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır, mutlak bir geçerliliği ve kanıtlanabilecek doğruluğu bulunmamaktadır.

Kripto Para Avcısı platformlarında yer alan görüş,bilgi ve yorumlardan dolayı oluşabilecek hatalardan ya da bu platformlarda ki bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek maddi/manevi zararlar dahil olmak üzere her türlü zarardan sorumlu değilim. Bu gibi durumlar karşısında oluşabilecek sonuçlardan kişinin kendisi sorumludur.

https://www.youtube.com/channel/UCM3NTZ2zSQVWlKPe3ceOzIw

https://www.twitch.tv/kriptoparaavcisi
https://www.instagram.com/kriptoparavcisi/
https://discord.gg/4xRx57mhuE
https://t.me/youtubekriptoparaavcisi
Twitch Canlı Yayın : https://www.twitch.tv/kriptoparaavcisi

#BİTCOİN!!!- SON DURUM!!! #btc #bitcoin #kriptopara #kripto #kriptoparahaber 2022

kriptopara,kripto para,kripto para son dakika,crypto para birimleri,kripto,bitcoin analiz,crypto,merkez bankaları,para,bitcoin,ethereum analiz

By admin

7 thoughts on “Kripto Para: #BİTCOİN!!!- SON DURUM!!! #btc #bitcoin #kriptopara #KriptoPara 2022 Haber Detay”
  1. Bütün coinler 2019 daki basladiklara yere dönecektir mesala avax 3 dolardan 149 çıkmış 10 dolara düşse küresel iletin umurundami ben 2018 de en siddetlisini yaşadım hocam

  2. Hocam ağzınıza Yüreğinize sağlık 52.000 diyenler şu anda piyasada yok Sadece helal olsun Onlara bu kadar insanın günahına girdiler yok bir engel göremiyoruz krediler 8 ay içerdeyim şiba 0.00052 aldim haylen uçacayiz diyolar yardımcı olursanız sevinirim iyi yayınlar..

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler