#Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı Canlı Yayında Açıklamalarda Bulundu / A Spor / 12.05.2022 #Sporhaberleri 2022

#futbolhaberleri #sporhaberleri #sporhaber #sporhaberi

81 Kişi Okudu – 3 Kişi Beğendi Sende beğen…

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı Canlı Yayında Açıklamalarda Bulundu / A Spor / 12.05.2022

İşte o sözler…

Geldiğimizde 1 sene sonranın, yani bu senenin organizasyonunu yapıyorduk. Trabzonspor’un genetiğinde yarışmak vardır.

Oyun kalitesi düşük olsa da sistemimiz bizi ayakta tuttu. Yeni sezon için ekibimizle birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Şampiyonluk bir sonuç ama şampiyon olduktan sonra hedeflere giden, Avrupa’da yarışan bir hale gelmek için daha büyük bir organizasyona ihtiyacımız var.

Bu şehirde müthiş bir enerji var. Şehirdeki bu enerjiyi olumlu hale çevirmek istiyorum. Transfer konusunda Ertuğrul Doğan’la hızla adımları atıyoruz. Güçlü bir kadromuz var. Sezon başı planlamalarına hazır olduğumuzu düşünüyorum.

Ben biraz düzen adamıyım. Tesislerdeki odam, eski başkan odasıydı. İyi sonuçlar aldıkça düzelttik, hemen koltuğu değiştirmedim.

Oyunu daha akıcı bir hale geliştirmeye ihtiyacım var. Oyun planına göre oyuncular alacağız.

Çok olumlu ya da çok olumsuz maçlar oynamadık. Parça parça iyi oynadığımız maçlar oldu. Ama belli bir standardı tutturduk. Adana Demir maçının ilk yarısı inanılmazdı. Montella da ‘Kafamızı kaldıramadık’ dedi.

Devamlı iyi oynayarak gitmez. Bunu Liverpool’da da Manchester City’de de görüyoruz. Bayern-Stuttgart maçında yüzde 70 Stuttgart oynuyordu. Bu şehir bunu kabul eder mi? Ama şampiyonluk böyle bir şey değil. Güncel oyunda Trabzon gibi oynamak, başka bir şey olmalı.

NWAKAEME GİDİYOR MU?

Nwakaeme, Trabzonspor’da devam etmek istediğini söyledi.

Kiralık olan Denswil ve Puchacz için değerlendirmemizi yaptık. 2 haftamız daha var, sonra duyarsınız.

Kanalımıza Abone Olmak İçin : http://turkuvazvideo.com/2×3916

Beşiktaş Haberleri İçin : http://turkuvazvideo.com/57lj8c
Fenerbahçe Haberleri İçin : http://turkuvazvideo.com/v1nnvp
Galatasaray Haberleri İçin : http://turkuvazvideo.com/hgltyz
Trabzonspor Haberleri için: http://turkuvazvideo.com/j9v3df

#Aspor #Spor

#Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı Canlı Yayında Açıklamalarda Bulundu / A Spor / 12.05.2022 #sporhaberi 2022

spor toto,spor toto analiz,spor toto yorumları,süper toto,süper toto tahminleri,iddaa tahminleri,iddaa taktikleri,süper toto analiz,spor toto süper lig,spor toto nasıl oynanır,spor toto uzmanı,süper toto bülteni,iddaa,spor toto nasıl oynanmalı spor

By emrehanaslan

Merhaba ben emre istanbulda yaşıyorum fianans konusunda ve son dakika habeler konusunda ilgim var. Bu alanda yazı yazıyorum umarım beğenirsiniz.

2 thoughts on “#Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı Canlı Yayında Açıklamalarda Bulundu / A Spor / 12.05.2022 #Sporhaberleri 2022 Haber Detay”
  1. Vaybe Hem Trabzon’dan hem Beşiktaş dan götürdün paraları.Oyun planlaması iyi yapıyorsun,para planlamasıda iyi yapmışsın.

Bir Cevap Yazın

Bildirimlere İzin Ver    Tamam Hayır Teşekkürler